Airfel Klima Servisi

Airfel Klima Servisi – Klima Bakımı

Airfel Klima Servisi - Klima Bakımı
Airfel Klima Servisi - Klima Bakımı

Airfel Klima Servisi – Klima Arıza

Klimalar yaşam alanlarımızın hemen her yerinde kullanılabilen, dört mevsim verim sunan elektronik ürünlerdir. Airfell, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kaliteli klimalarıyla müşterilerin tercihi olmaktadır. Fakat bütün elektronik ürünlerde olduğu gibi Airfell klimalarda da zaman zaman arızalar meydana gelebiliyor. Airfell klima arıza çeşitlerine baktığımız zaman en sık karşılaşılanlar; klimaların çalışmaması, çok sesli çalışması, çalıştığı zaman iyi soğutmaması veya ısıtmaması, çalıştığında etrafa kötü koku yayması olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların hiç birisi klima sahiplerinin tek başlarına üstesinden gelebilecekleri arızalar değildir. İllaki işin uzmanından destek alınmalıdır.

Airfel Klima Bakım Uzmanı

Klima arızları çeşitli olsa da arızaların kaynağı genel olarak düzenli bakım işlemlerinin yaptırılmaması ve eskiyen parçalarının doğru şekilde yenilenmemesidir. Bu yüzden en az yılda bir kez profesyonel bir servise Airfell klima bakım işlemlerinin yaptırılması gerekir. Uzman kadromuz Airfell marka klimalarınızın bakımını yaparken tüm bağlantıları kontrol ederler. Gazı eksilmişse ilave yaparlar. İç fan pervanelerinin temizliğini, drenaj tavası ve hattının temizliğini, basınç değerlerinin kontrolünü ve diğer bütün detaylarını gerçekleştirirler. Yapılan işlemler sonunda klimalarınız daha düzenli çalışır. Yük verim sunar. Daha az elektrik sarf ederek faturalarınızın düşmesini sağlar. Ani arıza yapma ve büyük masraf açma riski azalır. Daha uzun ömürlü olur.

Airfel Klima Arıza

Airfel Klima Servisi

Airfel Klima Montaj Uygulamaları

En yüksek verimin alınması için Airfell klima montaj işlemlerinin profesyoneller tarafından yapılması gerekir. Uygun yere, uygun şekilde montajı yapılmayan klimalar birçok problemi beraberinde getirebilir. Bakır boru ve drenaj tesisatının döşenmesi, doğru montaj yerinin belirlenmesi, uygn voltajda çalıştırılması, arındırma ve vakumlamanın doğru şekilde yapılması, çalıştıktan sonra değerlerinin konrol edilemesi kaliteli montajın birer parçasıdır. Modeli her ne olursa olsun firmamız Airfell klimalarınız için en doğru adrestir.

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA