Ataşehir

Ataşehir Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Ataşehir Kombi Servisi
Ataşehir Kombi Servisi

Garantili Teknik Servisi Hizmeti

  Servisimiz tarafından tamir edilen ve değişen parça yapılan işlem tarihinden itibaren 1 yıl garanti kapsamındadır. Servis teknisyenlerimiz,  teknik servis alanında kalite ve iş bilgi birikimi ile donatılmış olarak faaliyettedirler. İstikrarlı çalışmalarımız gelişen servis teknikleri ile farklı zamanlarda kurumlarda gerekli eğitimleri almakta almaya devam etmektedirler. Kuruluşumuz içerisinde oluşturduğumuz planlı çalışma sayesinde kaliteli zamanında ve hızlı hizmet anlayışı ile iklimlendirme alanında sizlere Ataşehir Kombi Servisi hizmeti vermekteyiz.

Servis Çağırmadan Önce Sizleri Uyarmayı Borç Biliriz

Her türlü sorun ve arızalar da sizlere Ataşehir Kombi Servisi hizmeti vermekten memnuniyet duyarız. Fakat kombi servis taleplerinin yaklaşık %40 basit hata ve gözden kaçırılan ayrıntılardan kaynaklanmaktadır. Ve bu durumdan en çok sizi etkilemekte, hatta mağdur etmektedir. Bu sebeple servis talebinizden önce lütfen aşağıda belirtiğimiz hususları gözden geçirin.

  • Kombinize elektrik geldiğini kontrol edin. Bağlı olduğu sigorta atmış olabilir.
  • Kombinizin su basıncını kontrol edin, 1,5 ile 2 arasında olması gerekir. Kombinize su takviyesi yapın.
  • Kombinize gelen gaz vanası kapalı olabilir. Güvenlik için çoğu müşterimiz evden çıkarken vanayı kapatır. Ancak, gazı açtıktan hemen sonra kombinin açılması kombinizin hata vermesine sebep olabilir.

 

Sending
User Review
5 (1 vote)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA