Bağcılar

Bağcılar Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Bağcılar Kombi Servisi
Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar’ın Kombileri Canservis Sayesinde Arızalarından Kurtuluyor

Bağcılar, Osmanlı döneminde Rum ahalinin yaşadığı, İstanbul Avrupa Yakası’nda bir ilçedir. İstanbul’un ilçeleri arasında en yüksek 3. nüfus yoğunluğuna sahip ilçedir. 1980-2005 yılları arasında Karadeniz ve Güneydoğu ilçelerinden yüksek göç almış Bağcılar, İmar ve proje bakımından kapasitesi dolduğundan son 15 yıldır fazla nüfus artışı yaşamamıştır.

Biz de Canservis olarak, bu güzide şehrin Avrupa yakasında Bağcılar kombi servisi hizmeti vermekte, ülkemize fayda sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. ‘’Peki kombi servisleri ne yapar?’’ diye aklınıza gelen bu sorunun cevabını verelim; Bağcılar kombi bakım servisi hızlı bir şekilde teknik ve teknolojik donanımları ile yüksek kalite hizmet anlayışını kadrosunda barındırdığı eğitimli, deneyimli, profesyonel ve uzun yıllar bu hizmeti vermiş işin ehli uzman personeli ile montaj, bakım, onarım konularında çözüm odaklı çalışmalarını gerçekleştirir. Her marka ile ilgili eşit ve ileri düzeyde bilgi ve tecrübesi olan çalışanlarımızla müşterilerimizin kombilerinde yaşadıkları olumsuz durumları sorun sıfatından çıkarmak için uğraşırlar ve sonuca ulaşırlar. Kombi bakımı düzenli yaptırılmaz ve aksatılırsa birçok olumsuz sonuçla karşılaşabilirsiniz. Bunlardan bazıları:

 • Kombinin çalışma ömrü kısalır,
 • Fabrikasyon değerlerindeki yüksek verimle çalışmaz,
 • Ekonomik açıdan zarar edilir,
 • Ani bozulmalarla karşılaşılır, ekstra ve büyük arıza maliyetleri oluşur,
 • Normalden fazla doğal gaz tüketilir, yanma ayarları bozulur,
 • Yaşam alanı yeterince ısınmaz, can ve mal güvenliği tehdit altındadır.

Profesyonel Servis Hizmetleri

Bu anlatılan hizmetler ile birlikte firmamız kışa gerekli hazırlığı yapmanız için Bağcılar Petek Temizliği Hizmeti de vermektedir. Peteklerin içindeki temiz sular zaman geçtikçe yerini kirli, paslı, çamurlu halini alır. Bu halde peteklerinizin içinde dolaşan kirli sular, peteklerinizin tıkanmasına, peteklerin kendini ısıtmak için zorlayıp fakat istenilen ısıyı veremediğinden hem yüksek miktarda enerji sarfedilmesine, hem de verimli ısınmamanıza yol açmaktadır. Petek temizliğinin birinci faydası enerji tasarrufudur. Yani, düzenli olarak petek temizliği yaptırmak demek, boş yere yüksek miktarlarda fatura ödememeniz anlamına gelmektedir. Yapılan işlem sırasında profesyonel ekiplerimiz, evlerinizin kirlenmemesine imtina göstermektedirler. İşlem deneyimli çalışanlarımız tarafından banyodan yapılır. Petekleriniz 6 bar basınçlı suya özel kimyasallar kullanılarak tek tek temizlenir. Kireçli, paslı, çamurlu suların temizlenmesi sağlanır. Çıkan kirli sular klozete aktarılmaktadır.  Yalnız şundan da bahsetmek gerekir,  düzenli petek temizliğinden kastımız iki yılda birdir. Bundan daha sık petek temizliği yaptırmanız petek tesisatınıza zarar verecektir.  Size sık sık petek temizliği öneren firma ve kuruluşları ciddiye almamanızı öneririz.

Peteklerinizin temizliğe ihtiyacı olduğunun anlamanın yolları vardır. Size vereceğimiz bu ipuçları sayesinde peteklerinizin dilinden anlayabilirsiniz.

 • Peteklerin bazıları ısınıyor bazıları ısınmıyorsa,
 • Peteklerin üstü sıcak altı soğuksa,
 • Peteklerden ses geliyorsa,
 • Kombinin derecesini yüksek seviyeye getirmenize rağmen yeteri kadar ısınamıyorsanız ,
 • Kombi bakımı yaptırmanıza rağmen kirlenme nedeniyle sık sık arıza veriyorsa,
 • Uzun süre petek temizliği yaptırmamışsanız,
 • Kombi filtresi çok sık kirleniyorsa

peteklerinizin ciddi anlamda petek temizliğine ihtiyacı var demektir. Bu makalemizde sizlere temel düzeyde bilgi vererek aklınızdaki sorulara bir nebze de olsa yanıt olmak istedik. Daha detaylı bilgi almak isterseniz Canlı Destek ekiplerimiz ile iletişim kurarak veya sabit iletişim numaramızı (0216 446 09 05) arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA