Başakşehir

Başakşehir Vaillant Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Başakşehir Vaillant Kombi Servisi
Başakşehir Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombilerinizin Bakımları, Arıza Çözümleri Canservis Güvencisiyle 

Başakşehir, 2008 yılında 5747 sayılı kanun ile kuruldu. Başakşehir ilçesi, Küçükçekmece ve Esenler’den ayrılan mahalleler ile Bahçeşehir Belde Belediyesi’nin birleştirilmesiyle oluşturuldu.

Kombileriniz zaman içinde her elektronik cihazda olduğu gibi içinde bulunan parçaların aktif bir şekilde çalışması nedeniyle sorun yaratabilir ve bozulan bu parçalar cihazınızda bir arıza kodu oluşturabilir ve arızaya geçebilir. Bunun nedeni her sene yapılması gereken kombi bakımlarınızı yaptırmamış veya ertelemiş olmanızdan kaynaklanabilir. Kombi bakımlarınızı yaptırmış olsanız bile zaman içinde kullanıma bağlı olarak kombinin arızalanması gecikse de mümkündür. Bunun için profesyonel ekibiyle çalışan Başakşehir Vaillant Kombi Servisi hizmeti vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak sizlerin Başakşehir Kombi Bakımı, Başakşehir Kombi Tamiri gibi hizmetler vererek sizlerin ısınma ihtiyaçlarından meydana gelen problemleri çözmeye çalışmaktadır.

Vaillant Kombiniz ile İlgili Problemlerinizi Aynı Gün İçerisinde Çözüyoruz

1874’den beri üstün Alman teknolojisi ile tüketicilerine hizmet vermekte olan Vaillant kombilerinizde oluşan arızaları bizlere ulaşarak oluşturduğunuz kayıt sayesinde aynı gün çözüyoruz. Sizlerin madur olmasını ve en temel ihtiyacınız olan ısınma ihtiyacınızdan olmanızın önüne geçiyoruz. Başakşehir Vaillant Kombi Servisi olarak

, siz değerli Başakşehir sakinlerine uzman kadro ve tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Bu alanda siz değerli müşterilerimize güvenilir,parça garantili, haftanın her günü ve 7/24 teknik desteğimizle hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz.

Kombi Arızalarının Giderilmesi

Kombilerinizde arızaların meydana gelmesi nedeniyle bizimle iletişime geçtiğinizde, öncelikle çağrı merkezimizdeki arkadaşlar tarafından, teknisyen desteğiyle sizlere telefondan yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sonrasında bu şekilde problem düzelmez ise, sizlere profesyonel ve deneyimli bir ekip yönlendirilir. Cihazınız incelendikten sonra, uygulanması gereken işlem veya değiştirilmesi gereken parça sizin bilginize sunularak fiyat bilgisi verilir. Eğer kabul ederseniz parçaların değişimi yapılır. Kabul etmediğiniz takdirde ise, servis ücreti alarak ayrılırlar.

Değiştirilen parçalar firmamız tarafından 1 Yıl Garantili şekilde değiştirilmektedir. Aynı parça tekrar sorun yaratırsa herhangi bir ücret alınmaksızın tekrar değiştirilir. Öncelik verdiğimiz konu siz müşterilerimizin memnun olması ve bizi sevdiklerinize güvenle tavsiye etmenizdir.

Vaillant Kombi Arıza Kodları

Vaillant markalı kombilerinizin modelini seçip, arızalarına ve kodlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA