Beykoz

Beykoz Klima Servisi – 0216 446 09 05

Beykoz Klima Servisi
Beykoz Klima Servisi

İyi Bir Hizmet İçin Profesyonel Bir Ekip

Klimalar, yaşam konforumuzu arttıran elektronik araçlardır. Bütün elektronik ürünlerde olduğu gibi klimada da söz sahibidir. Fakat yapıları gereği bütün kalitesine rağmen klima arıza problemleri de zaman zaman olabiliyor. Arızanın çeşitleri çok farklı olabilse de temel arıza nedenleri; zamanında bakımlarının yapılmaması ve aşınan parçaların değiştirilmemesidir.

Uzaktan kumandanın çalışmaması, klimanın çalışmaması, çalıştığı halde yeterli ısıtmaması ya da soğutmaması, çok sesli çalışması, klimanın koku yayması, klima çalıştığında sigortanın atması en sık karşılaşılan klima arızalarıdır. Bunların çözümü için firmamız profesyonel destek sağlamaktadır.

Klima Montajı

Klima Montajı

Klima Bakım Prosedürlerimiz

Klima bakım hizmetlerimiz sonucunda klimalarınız düzenli çalışır. Bakımı yapılan bir klima ile yapılmayan bir klimanın en az %25’lik verim farkının oluştuğunu ortaya koymaktadır. Klimalarınızın kullanım ömrü uzar. Klimalarınız performansını daha rahat ortaya koydukları için daha az enerji tüketirler. Düzenli bakımı yapılan bir klima, yapılmayana nazaran %10 daha tasarruflu çalışmaktadır. Yazın daha iyi soğutma yaparlarken kışın da daha iyi ısıtma sağlarlar. Düzenli bakımları sayesinde olmadık zamanda arıza yapma ve büyük mağduriyetler oluşturma riski azalır. Bütün bunlardan da önemlisi bütün klimalarda alüminyum paneller arasında biriken, insan sağlığın tehdit eden, solunum yolu enfeksiyonu gibi rahatsızlıklara sebep olan lejyoner bakteriler bakım esnasında ortadan kaldırılır.

Klima Montaj İşlemleri

Bir klimanın sağlıklı çalışabilmesi için ilk gerekçe montajının doğru şekilde yapılmasıdır. Bu kapsamda montaj yerinin belirlenmesi, doğru tesisatın döşenmesi, arındırma ve vakumlamanın doğru şekilde yapılması, uygun voltajda elektrik verilmesi klima montajının birer parçasıdır. Klima montaj işlemleri alanında uzman servisler tarafından yapılmalıdır. Firmamız modeli fark etmeksizin yeni aldığınız , yerini değiştirdiğiniz klimalarının montajını başarılı şekilde yapmakta, sağlıklı biçimde kullanımınıza sunmaktadır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA