Beykoz

Beykoz Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Beykoz Kombi Servisi
Beykoz Kombi Servisi

En Güvenilir Kombi Servisi Seçiminiz

Güvenilir ve işinde profesyonel bir servis çağırdığınıza nasıl emin olabilirsiniz? Kombinizin sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışması için her yıl Beykoz Kombi Servisini çağırmanız şarttır. Bir kombi servisi hizmetinin bir parçası olarak yapılması gerekenler şunlardır:

  • Kombinin alev kontrolü
  • Baca üzerinde kontroller (harici ve dahili.)
  • Çalışma basıncının ve / veya ısı girişinin kontrolü
  • Güvenlik cihazlarının kontrol edilmesi
  • Contaların kontrolü
  • Tüm kombi bileşenlerini (brülör , ısı eşanjörü, ana enjektör, kıvılcım / sensör probu) kontrol etmek için kombi gövdesinin çıkarılması.

Düzgün kombi bakımı için kombinin tüm parçaları detaylı bir şekilde temizlenmelidir. İyi bir Beykoz Kombi Servisi hizmeti en az 30 dakika sürmelidir. Bundan daha kısaysa, nedenini sorabilirsiniz. Çoğu sistem, örneğin, ısı eşanjörü, brülör ve fan gibi sökülmesi ve kontrol edilmesi gereken parçalara sahiptir. Baca gazı analizi bir sorun olmadığı sürece gerekli değildir.

Kombi Kart Tamiri ile de Yanınızdayız

 

Kombi Kart Tamiri

Beykoz Kombi Kart Tamiri

Kombiler, ihtiyacı olan bakımı düzenli olarak gördükten sonra, ilk günkü gibi çalışacak size beklenmedik zamanlarda büyük sorunlar çıkarmayacaktır. Ama bazen, bazı markaların kronik arızaları olabilir ya da uzun kullanıma bağlı olarak her elektronik cihazda olduğu gibi kombinizin elektronik kartları arızalanabilir. Biz de Canservis olarak, Anadolu yakasının bir elin parmağını geçmeyen Kombi Kartı Tamiri yapan servislerinden bir tanesiyiz. Beykoz Kombi Kart Tamiri hizmetini güvenilir bir şekilde vermekteyiz. Kombilerinizin her marka ve modelinin elektronik kartlarını rahatlıkla teslim edebileceğiniz, elektronik kartlarınızı testten geçirdikten sonra tespit ettiğimiz arızaya müdahale ederek, eskisi gibi sorunsuz çalıştırmaktayız.  Kombilerinizin her marka ve modelinin elektronik kartlarını rahatlıkla teslim edebileceğiniz, elektronik kartlarınızı testten geçirdikten sonra tespit ettiğimiz arızaya müdahale ederek, eskisi gibi sorunsuz çalıştırmaktayız. Bize güvenerek Beykoz Kombi Kart Tamiri hizmetini firmamızdan içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Kombi Kartları

Kombi Kartları

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA