Çayırova

Çayırova Petek Temizliği – 0216 446 09 05

Çayırova Kombi Petek Temizliği
Çayırova Kombi Petek Temizliği

Petekleriniz Güvenli Ellerde!

Daha Verimli Isınma ve Daha Az Maliyet!

Çayırova’da yaşayan kişilere özen sunulan bir hizmettir. Kombilerinizin iyi ve sorunsuz biçimde çalışmasını istiyorsanız petek temizliği kaçınılmaz bir tercih olacaktır. Petek temizliği her sezon önem verilmesi gereken bir konudur. Temizleme işlemi sağlanmadığında peteklerde kirli sular birikir ve zamanla sorun oluşmasına neden olur. Bu nedenle kış aylarında kullandığınız kombilerin temizliğini ve bakımını yaz aylarında yaptırarak oluşabilecek problemlerden korunabilirsiniz.

Neden Petek Temizliği Yaptırmalıyız?

Isınma problemi mi yaşıyorsunuz? Bu durumda petekleriniz de sorun var demektir. Ancak temizleme sonrası bu sorundan kolaylıkla kurtulacaksınız. Soğuk havalar gelmeden önce temizlik yapılması gerekir. Yeterince ısınmak istiyorsanız petek  temizliği hizmetine başvurmalısınız. Uzman kişilerden yardım alarak peteklerinizi sorunsuz biçimde kullanabilirsiniz. Gerekli tesisat işlemlerinden sonra kısa sürede kullanılır hale gelen petekler yeterince ısıtarak verimli hale gelir. Arıza ayarları yapıldığı halde sorun devam ediyorsa ya da su kaçağı problemleri yaşıyorsanız tesisat işlemlerini tercih etmelisiniz. İlaç, hortum, makine gibi gerekli araçlarla temizlik işlemi sağlanır.

Petek Temizleme İşlemi

Petek temizleme, bakımı ve teknik sorunlar için mutlaka uzman ve teknik elemanlardan yardım alınması tavsiye olunmakla birlikte Çayırova petek temizleme bölgede petek temizliği gerçekleştiren firmalardandır. Temizleme işleminde, özel bir temizleme makinası ile birlikte yine temizleme için kullanılan özel madde kimyasallar tercih edilmekte olup temizleme işlemi ortalama olarak 1 ya da 2 saat civarında gerçekleşmektedir. İşlem sırasında çevreye zarar verilmemekte ya da etraf kirletilmemektedir.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA