Darıca

Darıca Klima Bakımı – 0216 446 09 05

Darıca Klima Bakımı
Darıca Klima Bakımı

Klimalarınızı Güvenli ve Profesyonel Ekibe Bırakın Arkanıza Rahatça Yaslanın

Darıca, adını sahilden 200 m. Kuzeyde bulunan Darıca Kalesi’nden alır. Darıca, İzmit Merkez ilçesinin 56 km. batısında, Gebze ilçesinin 7 km. güney batısında, Kocaeli yarımadasının Güney kıyı şeridi üzerinde, Yalova, Yelkenkaya, Darıca Körfez hattının başlangıcında 114 km2, alan üzerine kurulmuştur. Darıca’nın İstanbul!a yakın olması ve merkezi bir semt olması nedeniyle nüfus oldukça fazladır. Klima kullanan çokça işyer, ve ev bulunur. Kullanılan klimaların düzenli bakımlarını yapan firmamız oldukça profesyonel ve tecrübeli bir ekibin üyelerinde oluşmaktadır. Siz de Darıca Klima Bakımı hizmeti veren Canservis’e güvenerek içiniz rahat bir şekilde klimalarınızı teslim edebilirsiniz ve aynı zamanda cebinizi düşünmüş olursunuz.

Klima Bakımı Yaptırmazsanız Tozlu ve Pis Havayı Solursunuz

Kirli klima filtreleri iş yeri sahipleri ve ev sahipleri için birçok soruna neden olabilir. Her şeyden önce, evinizde alerjenlerin birikmesine neden olabilirler. Filtre kirli olduğunda, alerjenler filtrede olması gerektiği gibi sıkışamazlar. Böylece kanal sisteminizde birikmeye başlarlar. Sonuç? Klimanız her çalıştığında evinize verilen hava, polen, spor, kepek ve hatta bakteri gibi alerjenlerle doludur. Bu, kötü iç mekan hava kalitesine yol açar ve sizin ve ailenizin ve çalışanlarınızın tıkanıklık, hapşırma ve kaşıntılı gözler gibi hoş olmayan fiziksel semptomlara neden olabilir.

Birikmenin sonucu olarak, kirli bir filtre klima sisteminizde soğuk hava akışına da neden olur. Bu soğuk hava klimanızın içine hapsolur ve bobinlerinde buz oluşmasına neden olur. Bu olduğunda, klimanız donacak ve çalışmaz hale gelecektir. Ancak sisteminiz tamamen donmadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç işaret olacaktır. Evinizde eşit olmayan soğutma bunlardan biridir. Bazı odaların soğutulmasının diğerlerinden daha zor olduğunu fark ederseniz, diğerleri sürekli soğuk hissediyorsa, önce klima filtrenizi kontrol etmekte fayda vardır.

Canservis Klima Filtresi Temizliği

Canservis Klima Filtresi Temizliği

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA