Darıca

Darıca Viessmann Kombi Kart Tamiri – 0216 446 09 05

Darıca Viessmann Kombi Kart Tamiri
Darıca Viessmann Kombi Kart Tamiri

Kombiyi Kontrol Eden Kombi Anakartı Nedir?

Darıca Kombi Kart Tamiri

Darıca Kombi Kart Tamiri

Viessmann Kombi Kartı, kombinin elektronik bileşenlerinin kalbidir. Tüm elektronik bileşenler kombinin kartı ile iletişim kurar.

Örnek verecek olursak, hava basınç anahtarı devre kartına fanın çalıştığını (bacadaki gazların dışarı atılmasına yardımcı olur) ve bu nedenle tutuşmanın güvenli olduğunu söylemek için bir sinyal gönderir ve NTC’ler kazana akış ve dönüş boruları arasındaki sıcaklık farkının çalışma aralığında olduğunu bildirmek için ekran paneliyle iletişim kurar .

Ayrıca kombinin aşağıdaki özelliklere sahip olduğundan emin olmak için basıncı, sıcaklıkları ve akımları izler:

  • İç parçalara zarar vermeyecek şekilde çalışmak
  • Bir mülkteki insanlara herhangi bir tehdit oluşturmuyor

Hatalı Viessmann Kombi Kartı Belirtileri

Ayrıca semptomlar kolaylıkla yanlış teşhis edilebilir. Çoğu semptom, tek bir hatalı bölümle sınırlı değildir. Örneğin, Bir ekran paneli arızası bir devre kartı sorunu olabilir, ancak bir elektrik kaynağı sorunu olabilir. Fanın çalışmadığı bir arıza kombi elektronik kartı problemi olabilir, ancak fanın kendisi kadar kolay olabilir.

1 – Aralıklı Ekran Paneli Çalışması

Kombi, ekran paneli de dahil olmak üzere kombinizdeki tüm elektrikli bileşenlerle birbirine bağlanır. Işıkların (kazanınıza bağlı olarak yeşil, kırmızı ve mavi) yanıp söndüğünü görürseniz, bu hatalı bir Viessmann kombi kartı arızası işareti olabilir.

2 – Kombiden Yanık Kokusu Gelmesi

Düzensiz çalışan bir kombideki yanık kokuları gelmesi veya bir ekran panelinin arızalanması, devre kartının parçalarının yandığı anlamına gelebilir.

3 – Ekran Paneline Güç Gelmemesi

Ekran paneline güç gelmiyorsa, Viessmann Kombi Kartınız arızalı olabilir. Gelen Darıca Kombi Servisi kombi kartının gücünün olup olmadığını kontrol ederek test etmesi gerekecektir. Mevcut sorunun elektronik kartta mı yoksa kazandaki diğer parçalarda mı olduğunu belirlemek için fan gibi diğer parçaları kontrol ederler

4 – Cihazın Düzensiz Bir Şekilde Çalışması

Bir kombi üzerindeki elektronik kart

buy kamagra 100mg

, tüm dahili elektrikli bileşenleri etkin bir şekilde kontrol ettiğinden, arızalandığında kombiniz düzensiz çalışır.Kartın bileşenleri (sebepsiz yere açılıp kapanmasına neden olur) veya hava basıncı anahtarı (ve ateşlenmez) gibi şeylerle yanlış iletişim kurar.

Kombinin Kartının Revizyon İşleminde Neler Gerçekleşiyor?

Kombi Kartı Yüksek Voltaj

Kombi kartları diğer elektronik kartlar gibi tamir edilebilmektedir. Kombiniz arızalandığında ve evinize bir servis gelip kombinizin kartının arızalı olduğunu söylediğinde sıfır kart değişimi için size yüksek maliyetler çıkaracaktır. Kombinizin kartının sıfır yada tamir edilmiş olması kullanım açısından size hiçbir eksisi yoktur. Sıfır ve tamir edilmiş kartların garantileri 1 yıldır. Sıfır olarak değiştirmeniz sadece  yüksek maliyetler ödemenize neden olacaktır. Tamiri mümkün olan kombi elektronik kartlarında sıfır olarak değiştirmenizi ve yüksek bedeller ödemenizi istemeyiz. Canservis olarak elimizde yedekli olarak revizyonlu ve kullanılmayan kombilerden sorunsuz olarak çıkartılmış ve paketlenmiş olarak kombi kartları bulunmaktayız. Ve siz Darıca Viessmann Kombi Kartı Tamiri hizmeti arzu ettiğiniz taktirde

, hazırlıklı olarak gelip kartınızı değiştirmekteyiz.

Revizyon Yapılan Modellerimiz

Aşağıdaki Viessmann markalı kombilerin tüm modellerini ve daha birçok modellerin elektronik kart revizyonunu yapmaktayız.

  • Viessman Vitopend 50 Kombi Kart Tamiri
  • Viessmann Vitodens 222 Kombi Kart Tamiri
  • Viessmann Vitodens 200 Kombi Kart Tamiri
  • Viessmann Vitopend 111 Kombi Kart Tamiri
  • Viessmann Vitopend 100 Kombi Kart Tamiri
  • Viessmann Vitodens 100 Kombi Kart Tamiri

 

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA