Ecostar Brülör Servisi

Ecostar Brülör Servisi – Brülör Bakımı

Ecostar Brülör Bakımı
Ecostar Brülör Servisi

Isınma Sistemlerinde Önemli Noktalar

Birçok alanda güvenle kullandığımız ısıtma sistemlerimiz günlük yaşantımıza ısınma konusunda büyük katkılar sunmaktadır. Fakat bu sistemlerin mekanik bir yapısının olmasından dolayı verimini etkileyecek birçok unsurda ortaya çıkabilmektedir. Bu durum özellikle ısınma sistemlerinde kazan bölümünü yakından ilgilendirmektedir. Çünkü burada ortaya çıkacak beklenmedik bir hasar ısınma konusunda verimi oldukça düşürecektir. Dolayısıyla bu duruma hızlı ve etkin çözümler üretmenin önemi büyüktür. Mutlaka düzenli aralıklarla kazan ve brülör bakımları yaptırılmalıdır. Brülör arızaları kendini birtakım etkenlerle belli edebilirler. Bunlar arasında alev renginin normalden koyu olması, ısı geçişinin zorlaşması, yakıt tüketiminin artması veya hava ayarının fazla olması gibi belirtiler yer alır. Bizler Ecostar Brülör Servisi hizmetlerimizle sizlere kazan ve brülör bakımı konusunda en kaliteli teknik destekleri sağlamaktayız.

Brülör Arızası Sorunları ve Çözüm Fikirleri

Brülör arızalarında belli başlı bazı yöntemler izlenerek sorunların giderilmesi sağlanmaya çalışılır. Eğer ateşleme konusunda yakıtın gelmesine rağmen bir sorun varsa buradaki oluşan bir birikinti olabilir. Bu alanın muhakkak temizlenmesi gerekir. Ayrıca hava ayarları da gereken seviyelere getirilmelidir. Ya da hala böyle bir sorun devam etmekteyse ateşleme bölümünde bir sorun oluşmuş olabilir. Yine brülörde yakıt pompası ya da motor ile ilgili sorunlarda çoğu zaman karşılaşılabilen durumlar olmaktadır. Burada motorla ilgili sorunların tespit edilmesi ve pompada yaşanan aksaklıkların giderilmesi gerekir. Tüm bu konudan kaynaklı arızaların düzeltilmesi için ise profesyonel bir destekten yararlanmak önemlidir.

Arızaların Çözümü ve Bakım İşlemleri

Bizler Can Servis firması olarak sizler brülör ile ilgili yaşadığınız aksaklıklarda kaliteli teknik bir destek sunuyoruz. Ecostar Brülör Bakımı hizmetlerimize brülör bakımlarınızı en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktayız. Bizler ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden her gereksinim duyduğunuzda yararlanabilirisiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Yorumlar

  • Merhaba 814 kw baymak doğalgaz kazanı var brülör Bg 3 275/1225 kw kazan 24 saat çalışıyor arızaya geçiyor resetlediğimizde tekrar çalışıyor bunun kazan kirliliği ile alakası varmı kazan 3 yıldır hiç temizlenmedi.

    • Ayhan bey merhaba,

      Cihazın bakımsız olması nedeniyle bu gibi arızalar ile karşılaşmaktayız.Bakımsız çalışan her cihazın ömrü azalır, çalışma perfomansı düşer ve güvenli bir çalışma sağlanamaz.Her yıl düzenli olarak uzman kişiler tarafından kontrolleri ve bakımlarının yapılmasını tavsiye ederiz.

CANSERVİS ARA