Esenyalı

Esenyalı Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Esenyalı Kombi Servisi
Esenyalı Kombi Servisi

Esenyalı Kombi Servisi ile Profesyonel Hizmet

Esenyalı, Pendik ilçesi sınırlarında bulunan bir semttir. Pendik ile Tuzla arasında yer alan semtin bir kısmı deniz kıyısında yer alır. Semti önemli noktalarından birisi Tuzla Tersanesidir. D-100 Karayolu içerisinde bulunan semt ulaşım noktasında oluşturduğu avantaj ve benzeri birçok nedenle popüler bir alan olarak görülmektedir. Esenyalı kombi servisi hizmeti veren firmamız çevre mahalle ve semtler için kombi bakım ve tamir ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdadır. Kombileriniz için marka ya da model ayrımı yapılmadan tamir ve bakım hizmeti verilmektedir.

Kombi Tamir İşlemi

Esenyalı kombi servisi, bozuk olan kombileriniz için kesintisiz ve hızlı hizmet vermektedir. Kombi ve benzeri elektrikli aletlerin ne zaman bozulacağı önceden tahmin edilmez. Özellikle kış aylarında yoğun şekilde kullanılan kombilerin aniden bozulması çok şaşırılacak bir durum değildir. İçerisinde yanan bir enerji kaynağının olması ve su pompa sisteminin bulunması kombileri arıza noktasında riski aletler olarak öne çıkartmaktadır. Kombiniz bozulduğunda bu konuda tecrübe sahibi kişilere tamir işlemi yaptırılması gerekir. Firma olarak sizlere kombi tamiri ile ilgili olarak kesintisiz hizmet sunuyoruz. İhtiyacınız olan herhangi bir zaman diliminde bizimle irtibat kurarak tamir işleminizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı şekilde yapılacak tamir işlemi ile ihtiyacınız olan ısıtma ve sıcak su sağlanmış olacaktır.

Kombi Servisleri

Kombi Servisi

Periyodik Kombi Bakımı

Firma olarak kombi tamir işlemine ek olarak bakım işlemi için de hizmet vermekteyiz. Esenyalı kombi servisi ile irtibat kurarak belirli aralıklar ile kombilerinizin bakımının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bakımı yapılmış olan kombiler çok daha etkili ısıtma sağlayacaktır. Kombilerin daha az yakıt harcarken daha fazla ısıtma sağlamasını istiyorsanız bakım işlemi için bizi tercih edebilirisiniz. Kombi bakım işlemi kış aylarında harcayacağınız doğalgaz masrafını yüzde otuz civarı azaltacaktır.

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA