Esenyalı

Esenyalı Petek Temizleme – 0216 446 09 05

Esenyalı Petek Temizleme
Esenyalı Petek Temizleme

Canservis ile Kışınızı Huzurlu Geçirin

14 bin 081 nüfuslu Esenyalı Mahallesi, 483 bin m2 alana sahiptir. D-100 Karayolunun kuzeyinde yer alan bu mahallemiz, ilçemizin Tuzla sınırındadır. İlçe ekonomisine önemli katkıları olan firmalar, bu mahalle de kuruludur.

Esenyalı Petek Temizliği, kullanım senesine bağlı olarak kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, kapalı devre ısıtma sistemleri içerisinde kireç, kışır, tortu , balçık ve çamurlaşma olur, özellikle çamurlaşma yerden ısıtma sistemlerinde daha sık olarak görülür. Ortaya çıkan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve pahalı ısınma sorunlarına neden olurlar. Oluşumların ısıtma sisteminde meydana getirdiği olumsuzluklar; Bulunduğumuz ortamdaki ısı döngüsünün tam olarak gerçekleşmemesi ile kaynaklanan ısı sorunları meydana gelmektedir Esenyalı Petek Temizleme şirketimiz bu tür sorunlara teknolojik çözüm sunmaktadır .

  1.  Peteklerde ısının her yere aynı verimle dağılamaması, özellikle peteklerin alt kısmında oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmaması ve bazı radyatörlerin hiç ısınmaması gibi sorunlar gözlemlenmiştir . 
  2.   Yerden ısıtma sistemlerinde çamurlaşma ve tortulaşma nedeni ile, tıkalı boruların geçtiği alanlarda ısınmama sorunları. 
  3.   Tesisat ve peteklerde oluşan kirliliğin kombiye taşınması sonucunda, pompa ve eşanjör sorunlarının yaşanması . 
  4.   Kireç ve tıkanma nedeni ile eşanjörün istenilen sıcak suyu üretememesi. 
  5.   Kir ve tortu nedeni ile, kombinin 2-3 dakika zarfında yüksek dereceye ulaşıp kendini kapatması sonucu sirkülasyonun yapılamaması.
  6.   Sistemin çürümesi, yerden ısıtma borularında çatlakların oluşması.
Esenyalı Petek Temizliği

Esenyalı Petek Temizliği

Esenyalı Petek Temizleme Özellikleri

Isınma problemi mi yaşıyorsunuz? Bu durumda petekleriniz de sorun var demektir. Ancak temizleme sonrası bu sorundan kolaylıkla kurtulacaksınız. Soğuk havalar gelmeden önce temizlik yapılması gerekir. Yeterince ısınmak istiyorsanız petek  temizliği hizmetine başvurmalısınız. Uzman kişilerden yardım alarak peteklerinizi sorunsuz biçimde kullanabilirsiniz. Gerekli tesisat işlemlerinden sonra kısa sürede kullanılır hale gelen petekler yeterince ısıtarak verimli hale gelir. Arıza ayarları yapıldığı halde sorun devam ediyorsa ya da su kaçağı problemleri yaşıyorsanız tesisat işlemlerini tercih etmelisiniz. İlaç, hortum, makine gibi gerekli araçlarla temizlik işlemi sağlanır.

Verimli Isınma için Esenyalı Petek Temizleme

Esenyalı petek temizleme sizlere kusursuz ve kaliteli temizleme hizmetini sağlamak için bulunuyor. Soğukta sık kullanılan peteklerde kirli sular birikir. Sorunlar giderilmediğinde arızalar oluşur. Peteklerdeki kirler ciddiye alınmadığında yeterince ısınamazsınız. Kombi derecesini arttırdığınızda ya da kapatıp açtığınız halde ısınma sorunu devam ediyorsa temizlik aklınıza gelmelidir. Kalorifer peteklerini zaman kaybetmeden temizleterek ısıtmayan ya da çalışmayan peteklerinizin sorunlarını en aza indirebilirsiniz. Temizliği yapılan petekler oldukça  uzun süre kullanılabilir duruma gelir ve böylece kombiyi fazla açmadan kullanabilirsiniz. En ekonomik fiyatlara temizlik hizmetlerinden yararlanmak için vakit kaybetmeyin.

 

Sending
User Review
5 (2 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA