Esenyurt

Esenyurt Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Esenyurt Kombi Servisi
Esenyurt Kombi Servisi

Kombilerinizin Bakımları, Arıza Çözümleri Canservis Güvencisiyle 

Esenyurt, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biridir.

Kombileriniz zaman içinde her elektronik cihazda olduğu gibi içinde bulunan parçaların aktif bir şekilde çalışması nedeniyle sorun yaratabilir ve bozulan bu parçalar cihazınızda bir arıza kodu oluşturabilir ve arızaya geçebilir. Bunun nedeni her sene yapılması gereken kombi bakımlarınızı yaptırmamış veya ertelemiş olmanızdan kaynaklanabilir. Kombi bakımlarınızı yaptırmış olsanız bile zaman içinde kullanıma bağlı olarak kombinin arızalanması gecikse de mümkündür. Bunun için profesyonel ekibiyle çalışan Esenyurt Kombi Servisi hizmeti vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak sizlerin Esenyurt Kombi Bakımı, Esenyurt Kombi Tamiri gibi hizmetler vererek sizlerin ısınma ihtiyaçlarından meydana gelen problemleri çözmeye çalışmaktadır.

Kombi Arızalarının Giderilmesi

  Kombilerinizde arızaların meydana gelmesi nedeniyle bizimle iletişime geçtiğinizde, öncelikle çağrı merkezimizdeki arkadaşlar tarafından, teknisyen desteğiyle sizlere telefondan yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sonrasında bu şekilde problem düzelmez ise, sizlere profesyonel ve deneyimli bir ekip yönlendirilir. Cihazınız incelendikten sonra, uygulanması gereken işlem veya değiştirilmesi gereken parça sizin bilginize sunularak fiyat bilgisi verilir. Eğer kabul ederseniz parçaların değişimi yapılır. Kabul etmediğiniz takdirde ise, servis ücreti alarak ayrılırlar. 

Değiştirilen parçalar firmamız tarafından 1 Yıl Garantili şekilde değiştirilmektedir. Aynı parça tekrar sorun yaratırsa herhangi bir ücret alınmaksızın tekrar değiştirilir. Öncelik verdiğimiz konu siz müşterilerimizin memnun olması ve bizi sevdiklerinize güvenle tavsiye etmenizdir.

Profesyonel Servis Hizmetleri

Bu anlatılan hizmetler ile birlikte firmamız kışa gerekli hazırlığı yapmanız için Esenyurt Petek Temizliği Hizmeti de vermektedir. Peteklerin içindeki temiz sular zaman geçtikçe yerini kirli, paslı, çamurlu halini alır. Bu halde peteklerinizin içinde dolaşan kirli sular, peteklerinizin tıkanmasına, peteklerin kendini ısıtmak için zorlayıp fakat istenilen ısıyı veremediğinden hem yüksek miktarda enerji sarfedilmesine, hem de verimli ısınmamanıza yol açmaktadır. Petek temizliğinin birinci faydası enerji tasarrufudur. Yani, düzenli olarak petek temizliği yaptırmak demek, boş yere yüksek miktarlarda fatura ödememeniz anlamına gelmektedir. Yapılan işlem sırasında profesyonel ekiplerimiz, evlerinizin kirlenmemesine imtina göstermektedirler. İşlem deneyimli çalışanlarımız tarafından banyodan yapılır. Petekleriniz 6 bar basınçlı suya özel kimyasallar kullanılarak tek tek temizlenir. Kireçli, paslı, çamurlu suların temizlenmesi sağlanır. Çıkan kirli sular klozete aktarılmaktadır.  Yalnız şundan da bahsetmek gerekir,  düzenli petek temizliğinden kastımız iki yılda birdir. Bundan daha sık petek temizliği yaptırmanız petek tesisatınıza zarar verecektir.  Size sık sık petek temizliği öneren firma ve kuruluşları ciddiye almamanızı öneririz.

Peteklerinizin temizliğe ihtiyacı olduğunun anlamanın yolları vardır. Size vereceğimiz bu ipuçları sayesinde peteklerinizin dilinden anlayabilirsiniz.

  • Peteklerin bazıları ısınıyor bazıları ısınmıyorsa,
  • Peteklerin üstü sıcak altı soğuksa,
  • Peteklerden ses geliyorsa,
  • Kombinin derecesini yüksek seviyeye getirmenize rağmen yeteri kadar ısınamıyorsanız,
  • Kombi bakımı yaptırmanıza rağmen kirlenme nedeniyle sık sık arıza veriyorsa,
  • Uzun süre petek temizliği yaptırmamışsanız,
  • Kombi filtresi çok sık kirleniyorsa

peteklerinizin ciddi anlamda petek temizliğine ihtiyacı var demektir. Bu makalemizde sizlere temel düzeyde bilgi vererek aklınızdaki sorulara bir nebze de olsa yanıt olmak istedik. Daha detaylı bilgi almak isterseniz Canlı Destek ekiplerimiz ile iletişim kurarak veya sabit iletişim numaramızı (0216 446 09 05) arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA