Gebze

Gebze Baymak Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Gebze Baymak Kombi Servisi
Gebze Baymak Kombi Servisi

Gebze’nin Profesyonel Teknik Servis Ekibine Sahip Tek Servis!

Gebze, ulaşım yolları üzerindeki konumu nedeni ile Anadolu’dan İstanbul’a göç eden Anadolu halkının, İstanbul’dan önce uğradığı bir ayak olmuştur. İstanbul nüfusunun 10 milyonu aşması kentin sorunlarını artırmış, sanayi tesislerinin İstanbul dışında yerleşmesine gereksinim duyulmuştur.  Yeni yerleşim yeri arayışlarının bir sonucu olarak, sanayi tesislerinin büyük çoğunluğu İstanbul’a en yakın konumda olan Gebze’ye akın etmiştir. Bu sayede artan nüfusla birlikte günümüzün göz ardı edilemez ihtiyaçlarından biri olan ısınma ihtiyacını gidermek için gerekli olan kombi kullanımı da bu bölgede doğal olarak artmıştır.

İklimlendirme sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 1000‘e yakın bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 1500’ün üzerinde servis teknisyeni bulunmaktadır. Gebze Baymak Kombi Servisi olarak, kombilerde oluşabilecek muhtemel sorunları çözümü için servisimizden destek alabilirsiniz.

Baymak kombiler’de sık karşılaştığımız şikayetleri sıralayacak olursak, baymak kombi sesli çalışıyor, baymak kombi su akıtıyor, baymak kombi ateşleme yapmıyor, baymak kombi sıcak su vermiyor, baymak kombi kaloriferlere çalışmıyor vb. sorunlarınız için bize ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

> Servis Hizmetlerimiz ;

 

  • Baymak Kombi Bakımı
  • Baymak Kombi Tamiri
  • Baymak Kombi Montajı
  • Baymak Kombi Elektronik Kart Tamiri

Servis çağırmadan önce Baymak kombinizin modeline göre arıza kodlarına bakıp, arızanız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA