Gebze

Gebze Vaillant Kombi Kart Tamiri – 0216 446 09 05

Gebze Vaillant Kombi Kartı Tamiri
Gebze Vaillant Kombi Kartı Tamiri

Kombiyi Kontrol Eden Kombi Anakartı Nedir?

Gebze, ulaşım yolları üzerindeki konumu nedeni ile Anadolu’dan İstanbul’a göç eden Anadolu halkının, İstanbul’dan önce uğradığı bir ayak olmuştur. İstanbul nüfusunun 10 milyonu aşması kentin sorunlarını artırmış, sanayi tesislerinin İstanbul dışında yerleşmesine gereksinim duyulmuştur.  Yeni yerleşim yeri arayışlarının bir sonucu olarak, sanayi tesislerinin büyük çoğunluğu İstanbul’a en yakın konumda olan Gebze’ye akın etmiştir. Bu sayede artan nüfusla birlikte günümüzün göz ardı edilemez ihtiyaçlarından biri olan ısınma ihtiyacını gidermek için gerekli olan kombi kullanımı da bu bölgede doğal olarak artmıştır.

Gebze Kombi Kart Tamiri

Vaillant Kombi Kartı, kombinin elektronik bileşenlerinin kalbidir. Tüm elektronik bileşenler kombinin kartı ile iletişim kurar.

Örnek verecek olursak, hava basınç anahtarı devre kartına fanın çalıştığını (bacadaki gazların dışarı atılmasına yardımcı olur) ve bu nedenle tutuşmanın güvenli olduğunu söylemek için bir sinyal gönderir ve NTC’ler kazana akış ve dönüş boruları arasındaki sıcaklık farkının çalışma aralığında olduğunu bildirmek için ekran paneliyle iletişim kurar .

Ayrıca kombinin aşağıdaki özelliklere sahip olduğundan emin olmak için basıncı, sıcaklıkları ve akımları izler:

  • İç parçalara zarar vermeyecek şekilde çalışmak
  • Bir mülkteki insanlara herhangi bir tehdit oluşturmuyor

Hatalı Vaillant Kombi Kartı Belirtileri

Ayrıca semptomlar kolaylıkla yanlış teşhis edilebilir. Çoğu semptom

, tek bir hatalı bölümle sınırlı değildir. Örneğin, Bir ekran paneli arızası bir devre kartı sorunu olabilir, ancak bir elektrik kaynağı sorunu olabilir. Fanın çalışmadığı bir arıza kombi elektronik kartı problemi olabilir, ancak fanın kendisi kadar kolay olabilir.

1 – Aralıklı Ekran Paneli Çalışması

Kombi, ekran paneli de dahil olmak üzere kombinizdeki tüm elektrikli bileşenlerle birbirine bağlanır. Işıkların (kazanınıza bağlı olarak yeşil, kırmızı ve mavi) yanıp söndüğünü görürseniz, bu hatalı bir Vaillant kombi kartı arızası işareti olabilir.

2 – Kombiden Gelen Yanık Kokusu 

Düzensiz çalışan bir kombideki yanık kokuları gelmesi veya bir ekran panelinin arızalanması, devre kartının parçalarının yandığı anlamına gelebilir.

3 – Ekran Panelinde Güç Olmaması

Ekran paneline güç gelmiyorsa,Vaillant Kombi Kartınız arızalı olabilir. Gelen Gebze Kombi Servisi kombi kartının gücünün olup olmadığını kontrol ederek test etmesi gerekecektir. Mevcut sorunun elektronik kartta mı yoksa kazandaki diğer parçalarda mı olduğunu belirlemek için fan gibi diğer parçaları kontrol ederler

4 – Kombinin Düzensiz Çalışması

Bir kombi üzerindeki elektronik kart, tüm dahili elektrikli bileşenleri etkin bir şekilde kontrol ettiğinden

/get-nolvadex-uk.html”>Buy Nolvadex UK

, arızalandığında kombiniz düzensiz çalışır.Kartın bileşenleri (sebepsiz yere açılıp kapanmasına neden olur) veya hava basıncı anahtarı (ve ateşlenmez) gibi şeylerle yanlış iletişim kurar.

Kombinin Kartının Onarımı Nasıl Gerçekleşir?

Kombi Kartı Yüksek Voltaj

Kombi kartları diğer elektronik kartlar gibi tamir edilebilmektedir. Kombiniz arızalandığında ve evinize bir servis gelip kombinizin kartının arızalı olduğunu söylediğinde sıfır kart değişimi için size yüksek maliyetler çıkaracaktır. Kombinizin kartının sıfır yada tamir edilmiş olması kullanım açısından size hiçbir eksisi yoktur. Sıfır ve tamir edilmiş kartların garantileri 1 yıldır. Sıfır olarak değiştirmeniz sadece  yüksek maliyetler ödemenize neden olacaktır. Tamiri mümkün olan kombi elektronik kartlarında sıfır olarak değiştirmenizi ve yüksek bedeller ödemenizi istemeyiz. Canservis olarak elimizde yedekli olarak revizyonlu ve kullanılmayan kombilerden sorunsuz olarak çıkartılmış ve paketlenmiş olarak kombi kartları bulunmaktayız. Ve siz Gebze Vaillant Kombi Kartı Tamiri hizmeti arzu ettiğiniz taktirde, hazırlıklı olarak gelip kartınızı değiştirmekteyiz.

 

İçiniz Rahat Elektronik Kombi Kartlarınızı Teslim Edebileceğiniz Servis; CANSERVİS!

Kombiler , ihtiyacı olan bakımı düzenli olarak gördükten sonra, ilk günkü gibi çalışacak size beklenmedik zamanlarda büyük sorunlar çıkarmayacaktır. Ama bazen, bazı markaların kronik arızaları olabilir ya da uzun kullanıma bağlı olarak her elektronik cihazda olduğu gibi kombinizin elektronik kartları arızalanabilir. Biz de Canservis olarak, Anadolu yakasının bir elin parmağını geçmeyen Kombi Kartı Tamiri yapan servislerinden bir tanesiyiz. Gebze Vaillant Kombi Kart Tamiri hizmetini güvenilir bir şekilde vermekteyiz. Kombilerinizin her marka ve modelinin elektronik kartlarını rahatlıkla teslim edebileceğiniz, elektronik kartlarınızı testten geçirdikten sonra tespit ettiğimiz arızaya müdahale ederek, eskisi gibi sorunsuz çalıştırmaktayız.  Kombilerinizin her marka ve modelinin elektronik kartlarını rahatlıkla teslim edebileceğiniz, elektronik kartlarınızı testten geçirdikten sonra tespit ettiğimiz arızaya müdahale ederek, eskisi gibi sorunsuz çalıştırmaktayız. Bize güvenerek Gebze Vaillant Kombi Kart Tamiri hizmetini firmamızdan içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA