Güzelyalı

Güzelyalı Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Kombi Bakımı
Kombi Servisi

Güzelyalı, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan güzel semtlerden bir tanesidir. Pendik ilçesine bağlı olan semt, Marmara Denizi kıyısında yer alır. İstanbul’un önemli yollarından birisi olan E-5’in içinden geçtiği semt avantajları ile tercih edilen yerlerden bir tanesi olarak görülür. Güzelyalı Kombi Servisi olarak sizlere kombi tamir ve bakım hizmetini kesintisiz olarak sunuyoruz. Evinizde ya da işyerinizde kullandığınız kombinizin tamir edilmesi ve periyodik bakımlarının yapılması için hizmet veriyoruz.

Garantili Kombi Tamiri

Güzelyalı Kombi Servisi olarak marka ya da model ayrımı olmadan tüm kombi çeşitleri için hizmet veriyoruz. Kombi sistemleri çok sık arıza yaşayan sistemler olarak bilinmektedir. İçerisinde doğalgazın yakılması, kış aylarında aralıksız şekilde kullanılması ve benzeri sebepler kombi sistemlerini yıpratmaktadır. Kullanıma bağlı olarak eskiyen ve yıpranan kombiler arıza vermekte ve bozulmaktadır. Kombilerin tamiri önemli bir işlem olduğu için mutlaka bilgi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır. Bunun için de firma olarak sizlere kombi tamir hizmeti sunuyoruz. Sektörde sahip olduğumuz tecrübe ile her çeşit kombinin tamir işlemi hızlı şekilde yapılmaktadır. Orijinal parçalar kullanılarak yapılan tamir işlemi sonucunda sorunsuz kombiye sahip olabilirsiniz.

Kombi Bakımı ile Masraflarınızı Azaltın

Güzelyalı kombi servisi olarak kombinizin periyodik bakım işlemlerini de yapmaktayız. Kombinizin daha az enerji harcayarak daha fazla ısıtma sağlaması için tavsiye edilen bu bakımlarda tüm kombi gözden geçirilmektedir. Kombi bakım işlemi sayesinde doğalgaz faturanız yüzde otuza kadar seviyelerde düşüş görebilir. Kombiler ile birlikte petekler ile ilgili bakım yapılması da gerekir. Petekler yani radyatörler içerisinde pislik birikebilmektedir. Biriken pislikler peteklerin bazı kısımlarının ısıtılamamasına neden olur. Petek bakım işlemi ile de peteklerin tüm noktalarının ısıtılması sağlanmaktadır. Bu şekilde kombinizi yükseltmenize gerek kalmayacaktır.

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA