Kadıköy

Kadıköy Petek Temizliği -0216 446 09 05

Kadıköy Petek Temizliği
Kadıköy Petek Temizliği

İstanbul’un En Eski ve Tarihi Semtlerinden Biri Kadıköy’de de Hizmetinizdeyiz!

İstanbul’un Asya yakasında bulunan Kadıköy, dolambaçlı sokaklarındaki rengarenk sokak sanatlarıyla süslü binalarda indie butikler, popüler kafeler ve Anadolu restoranları bulunur. Moda semti kıyılarından Marmara Denizi ve Sultanahmet manzarası görünür. Canservis ekibi olarak başta bu güzide semtimiz Kadıköy olmak üzere Anadolu yakasının tümüne hizmet vermekteyiz. En önemli ve sıklıkla evlerde ısıtma için sıklıkla kullanılan cihazların başında kombiler gelmektedir. Evlerde uzun yıllar boyunca kullanılan kombiler ise kullanım durumuna ve uzunluğuna bağlı olarak yıpranmakta olup sadece kombi cihazları değil aynı zamanda kombiden gelen ısıyı dağıtmaya yarayan petekler de bu süreçte tıkanmakta ve çamur, kireç ve benzeri madde birikimi sonucunda performans düşüklüğü gösterebilmektedir. Bu gibi durumlarda ise peteklerin temizlenmesi ve bakımının yapılması gerekmekte olup özellikle İstanbul için bu hizmeti sunan Kadıköy petek temizleme her türlü petek temizleme, bakım gibi işlemleri gerçekleştiren kaliteli bir teknik hizmet firmasıdır.

Petek Temizleme ve Bakım İşlemleri

Esas olarak kalorifer ve kombi tesisatının detaylı temizliği ve bakımının bir parçası olan petek temizleme işlemi alanında uzman teknik personel tarafından yapılmalıdır. Peteklerde sık ve uzun kullanıma bağlı olarak biriken çamur, kireç kalıntısı ve benzeri kirler peteğin ısı yaymasının da önüne geçer. Bu sebeple İstanbul için Kadıköy petek temizle ve bakım işlemlerini özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. İşlemleri kısaca şu şekilde sıralamak mümkündür.

  • Kombi ve petek tesisatı incelenir, kaçaklar varsa tamir edilir.
  • Tesisatın geçtiği bir alanda kollektör, ardından radyatör ve havlupan sökülür ve makine ile temizleme işlemi başlatılır.
  • Makinenin gideri lavabo ve benzeri alanlara uzandığından işlem sırasında kesinlikle çevre kirletilmez.
  • Temizleme işleminde alt ve üst borular ile tesisatın alt kısımları özenle temizlenir.
Sending
User Review
3.5 (2 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA