Kartal

Kartal Baymak Lambert Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Kartal Baymak Lambert Kombi Servisi
Kartal Baymak Lambert Kombi Servisi

Kartal Baymak Lambert Kombi Servisi Kombi Montaj, Demontaj, Arıza Çözümü ve Bakım Gibi İhtiyaçlarınızda Olarak Hizmetinizdeyiz

Kartal Baymak Lambert Kombi Servisi, size en doğru iklimlendirmeyi yaşatmak için haftanın tüm günleri 7/24 müşterilerine çözüm üretmeye devam etmektedir. Kartal Kombi Servisi olarak müşterilerimize her zaman en kaliteliyi vermek için gayret göstermekte ve bu gösterdiğimiz gayretin sonucunu müşteri memnuniyeti olarak geri dönüşünü almaktayız. Kartal Baymak Lambert Kombi Servisi, İstanbul Anadolu Yakası’nın her tarafına ve Kocaeli’nin Çayırova, Darıca, Muallimköy, Şekerpınar, Tavşanlı gibi bölgelerine hizmet vererek müşterilerine en hızlı şekilde ulaşmayı hedeflemektedir. Geniş bir hizmet ağı bulunan firmamız montaj, bakım ve arıza giderme işlemlerinde müşterinin daima yanındadır. Canservis olarak haftanın yedi günü hızlı ve aktif servis araçlarımızla siz saygıdeğer müşterilerimizin yanındayız. Teknik ekibimizin her biri alanında uzman kadrodan oluşmaktadır. Kombi demontaj(kombi sokümü) + Kombi montajı, Kombi Arıza Çözümü ve Kombi Bakımı gibi bir çok hizmet veren servisimiz, Kartal Baymak Lambert Kombi Servisi, tarafından sağlanmakta olup en kısa sürede çözülmektedir.

Kartal Baymak Lambert Markalı Cihazlarınıza Kimler ve Nasıl Uygulama Yapabilir, Nelere Dikkat Edilmelidir?

Cihazınızın verimini ve çalışma emniyetini korumak için, her kış sezonu sonunda, Kartal Baymak Lambert Servisi tarafından yıllık bakım ve kontrol yapılmalıdır. Düzenli ve doğru servis hizmeti, sistemin ekonomik kullanımını sağlar.

Kombinin bakımı sadece yetki belgesine sahip firmalar tarafından yapılmalıdır. Sadece Baymak Lambert markalı cihaza uygun yedek parçaları kullanılmalıdır. Boyalı paneller nemli bir bezle silinmeli ve daha sonra tamamen
kurutulmalıdır. AŞINDIRICI, YANICI TEMİZLİK MADDELERİ KULLANMAYIN.

Cihaz üzerinde bir işlem yapılmadan önce mutlaka elektrik ve gaz bağlantısı kesilmelidir.
profesyonel servis tarafından cihaz üzerinde yapılan kontrol

, bakım, parça değişim vb işlemler, zorunlu haller dışında mutlaka cihazın normal çalışma şartlarında ve cihazın bulunduğu mekanda yapılacaktır.

Sending
User Review
4.5 (2 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA