Kartal

Kartal Bosch Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Kartal Bosch Kombi Servisi
Kartal Bosch Kombi Servisi

Uzman Ellerdeki Hizmet Kartal Kombi Servisi

Kartal, tarihi geçmişi Bizanslar’a kadar dayanan, daha sonraki yıllarda da pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bir ilçedir. Bütün tarihi boyunca aynı zamanda bir ticaret merkezi olmayı sürdürmüştür. Günümüzde de İstanbul’un önemli ticaret ve sanayii bölgelerinden birisidir. Bu yönüyle oldukça fazla göç almış, sosyo-kültürel açıdan çok renkli bir yapıya kavuşmuştur. Günümüzde tarihi yapısını korumaya devam etmekle birlikte aynı zamanda modern bir yapıya kavuşmuş, İstanbul’un en cazip semtlerinden birisi konumunda bulunmayı devam ettirmektedir. Firmamız Kartal Bosch Kombi Servisi olarak Kartal genelinde servis hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan uygulamalarıyla çözümler üretiyor.

Kartal Bosch Kombi Servisi

Kartal Bosch Kombi Servisi

Kartal Kombi Onarım Hizmeti

Kartal Bosch Kombi Servisi olarak firmamız alanında uzman ve tecrübeli personellerden oluşmaktadır. Kadromuz sektöründeki yenilikleri yakından takip etmekte, Kartal genelindeki müşterilerine en modern ekipmanlarla en yeni teknolojilerle hizmet vermektedir. Bu sayede cihazlarınızdaki bütün arızalara kısa sürede çözüm üreten firmamız, garantili hizmetler sağlayarak kombilerinizden en üst düzey verim alabilmenizi sağlamaktadır.

Servisimiz onarım, bakım ve montaj hizmetlerinin tamamını verebilecek donanıma ve yeterliliğe sahiptir. Bu yüzden marka ve modeli her ne olursa olsun kombilerinizde karşılaştığınız arızalar için bizden destek alabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşarak destek talep ettiğinizde personellerimiz söz verilen saatte adresinizde olacak ve kombilerinizi ilk günkü gibi kullanımınıza sunacaklardır. Servisimiz kombilerinizin düzenli bakım ihtiyaçlarını da yerine getiriyor. Daha uzun süre kullanabilmek için an azında yılda bir kez bakım yaptırmanızı öneriyor, verdiğimiz bakım hizmetiyle kombilerinizin yakıt tüketimini ideal seviyeye indiriyoruz. Daha iyi ısınmanızı sağlıyoruz.

BOSCH Kombi Arıza Kodları

Bosch markalı kombilerinizin modelini seçip, arızalarına ve kodlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz : 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA