Kiturami

Kiturami Kombi Arıza Kodları

Kiturami Kombi Arıza Kodları
Kiturami Kombi Arıza Kodları
  • 01 / 02 / 03 Arızası : Başarısız Ateşleme uyarısıdır.

Muhtemel Çözüm: Kiturami kombi ateşlemeye çalışıyor ama maalesef ateşleme başarısız olmakta.  Kullanıcı olarak dairenizde gaz olduğundan ve kombi gaz giriş vanasının açık olduğundan emin olmak için kontrol ediniz. Kombiyi resetleyiniz resetleme sonrasında arıza durumunda düzelme olmaz ise arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

  • Kombi 04 Arızası : Sıcak Su Sensör Arızasıdır.

Muhtemel Çözüm:Sıcak su sensörü arızalı veya kablolarında temassızlık/kısa devre sorunu olabilir. Bu arıza durumunda kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir şey yoktur. Arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

  • Kombi 05 Arızası : Kart arızasıdır.

Muhtemel Çözüm:Kombide  elektriksel bir problem söz konusudur . Kombiyi resetleyiniz

, resetleme sonrasında arıza durumunda düzelme olmaz ise arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

  • 06 Arızası : Atık gaz sorunudur.

Muhtemel Çözüm:Atık gazın atıldığı bacada olan sorunlarda bu arızayı göstermektedir. Gaz dışarı atılamıyor, baca çekmiyor, bacanın boyutu kısa veya atık gaz fanı arızalarında bu hata görülmektedir. Kombiyi resetleyiniz

Cipro Prix: Achat en Ligne Sans Ordonnance

, resetleme sonrasında arıza durumunda düzelme olmaz ise arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

  • 07 Arızası : Prosestat arızası problemidir.

Muhtemel Çözüm:Atık gaz fanının yavaş dönmesi veyahut bacanın ve fanın zamanla kirlenmesi durumunda bu hatayı vermektedir. Kombiyi resetleyiniz, resetleme sonrasında arıza durumunda düzelme olmaz ise arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

  • 08 Arızası : Oda termostatı hata veriyor.

Muhtemel Çözüm:Oda termostatının yanlış bağlanması, kombi ile arasındaki kablonun 30 mt yi aşması veyahut bağlantı olmaması durumlarında yanmaktadır.

  • 95 Arızası : Düşük su basıncı uyarısıdır.

Muhtemel Çözüm:Kombideki su basıncı düşük ise bu hatayı vermektedir. Su doldurma musluğu yardımıyla, kombinin su basıncı 1.5 bar olana kadar su ekleyiniz. İşlem sonrasında arıza durumunda düzelme olmaz ise su basınç sondası arızalanmış olabilir. Arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

  • 96 Arızası : Aşırı ısınma problemidir.

Muhtemel Çözüm:Kombideki suyun aşırı ısınması durumlarında bu arıza görülmektedir. Bir müddet bekleyiniz, arıza durumu devam eder veya çok sık tekrarlar ise arızanın net teşhisi ve çözümü için servis çağırınız.

  • 97 Arızası : Gaz kaçağı arızası.

Muhtemel Çözüm:Ortamda gaz kaçağı olması durumunda bu arıza görülmektedir. Arızanın net teşhisi ve çözümü için hemen servis çağırınız.

Sending
User Review
3.5 (2 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA