Kurtköy

Kurtköy Petek Temizleme – 0216 446 09 05

Kurtköy Petek Temizleme
Kurtköy Petek Temizleme

Huzurlu ve Tasasız Bir Kış için Radyatör ve Tesisat Temizliği

28 bin 427 nüfusla Pendik’in en kalabalık 9. mahallesi olan Kurtköy Mahallesi, 1 milyon 856 bin m2 alana sahiptir. D-100 Karayolunun kuzeyinde yer alan bu mahalle, Sanayi ve Çamlık Mahalleleri arasında konumlanmıştır.

 

Günümüzde petek ve kalorifer kullanımları oldukça yaygınlaşmıştır. Bununla birlikte kullanımlarda dikkat edilmesi gereken hususlarda da bilgilendirme yapılması gerekmektedir.  Isınma sorunlarıyla karşılaşmamak adına Kurtköy Petek Temizleme işlemlerinin yapılması gerekir. Bu işlem belirli periyotlar da tekrarlanmalıdır. Peteğin bakım süresi geçmeden temizlik işlemi yapılmalıdır. Böylece ısınmayla alakalı herhangi bir sorunun oluşması engellenir.  Petek temizliği bireysel olarak yapılabildiği gibi kombi servisleri tarafından da halledilmektedir. Yapılan araştırmalar bireysel petek temizliklerinin kesin ve etkili sonuç vermediği yönündedir. Temizlik işlemi esnasında uzman ve deneyimli bir ekipten yardım alınması gerekir. Temizlik işlemi kimyasal ve makine yardımıyla yapıldığında daha başarılı sonuçlar verir. Kimyasal yardımıyla tesisatın içerisinde bulunan kireç ve pas temizlenmektedir. Temizlik işleminin sonlanmasıyla birlikte meydana gelen ısınma problemleri de ortadan kalkmaktadır.  Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler bizler ile irtibata geçebilir.

Kurtköy Petek Temizliği

Kurtköy Petek Temizliği

Cep Yakmayan Tasarruf Sağlayan Petek Temizleme Hizmeti

Düzenli olarak petek temizliği yaptırarak arızalara engel olabilirsiniz. Uygun fiyatlara yararlanabileceğiniz bu hizmeti sıcak havalarda tercih edebilirsiniz. Böylece petekler kış aylarında biriktirdiği kirlerinden arınarak kullanıma hazır hale gelir. Yılda en az 1 kez kombi bakımı ve petek temizleme önerilmektedir. Bu sayede peteklerinizi uzun süre sorunsuzca kullanabilirsiniz. Tamamen ısınmayan petekleriniz mi var? Ekonomik fiyata sunulan temizleme hizmetinden yararlanabilir ve kısa sürede verimli ısınan peteklere sahip olabilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA