Maltepe

Maltepe Kombi Montajı – 0216 446 09 05

Maltepe Kombi Montajı
Maltepe Kombi Montajı

Kombi Kurulumu Canservis’in Profesyonel Ellerinde

Kombi montajı genellikle basit bir meseledir, ancak yine de uzman kurulum ve denetleme gerektiren bir işlemdir. Kombiler, tüm Türkiye’de ve tüm dünyada kompakt olması ve ısıtma ve talep üzerine sıcak su sağlamak için yavaş yavaş tercih edilen seçenek haline geliyor. Daha büyük bir daireniz olsa bile, dairenize uygun kombi modelleri kullanabilirsiniz. Bu yazımızda daha ayrıntılı olarak ele alacağız. Kombi montajı için ve yardım ve öneri almak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Kombi ve kombi kurulum şirketleri üzerine araştırma yapan bir tüketici olarak, birkaç şeye göz atmanız gerekir. Biz de Maltepe Kombi Montajı hizmeti veren bir firma olarak bu maddeleri siz Maltepe sakini müşterilerimize sunuyoruz:

Maltepe Kombi Montajı

Maltepe Kombi Montajı

Kombi Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar:

         ♦ Kombiyi direkt olarak elektriğe bağlamak yerine voltaj düzenleyici ile kullanmak voltajdan (yüksek, düşük voltaj) doğacak sorunları engelleyecektir.

         ♦ Kombi kapalı ortama monte edilecekse ortamda gaz kaçak dedektörünün olması gerekir. Ayrıca ortama yeterli miktarda oksijen girmesi için ventilasyon olması ve açık konumda olması gerekir.

         ♦ Kombiler binaların ortak kullanım alanlarına montajı yapılmamalıdır.

         ♦ Kombinin montajı esnasında elektrik bağlantısı kombinin altına değil yan tarafında bulunmalıdır.

         ♦ Kombinin bulunduğu ortamda patlayıcı ve yanıcı maddelerin bulunmaması gerekir.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA