Nova Florida

Nova Florida Vela Compact Arıza Kodları

Nova Florida Vela Compact Arıza Kodları
Nova Florida Vela Compact Arıza Kodları

1. Kazan çalışma modu led (çok renkli)
2. Kazan çalışma modu led (çok renkli)
3. Su basınç göstergesi .Gösterge kalorifer sistemindeki su basıncını gösterir. 1.5 bar ideal çalışma basıncıdır. 1 barın altında cihaz arıya geçecek çalışmayacaktır. 
4. Kalorifer modu ve ayar düğmesi Topuz kalorifer çalışmasını etkinleştirir veya devre dışı bırakır ve kalorifer’i ayarlar minimum 35 ° C ile maksimum 78 ° C aralığında çalışır. Düğme (saat yönünün tersine tamamen döndürülmüş) olarak ayarlandığında, Kombi yaz moduna ayarlanmış ve kalorifer işletimi devre dışı bırakılmış.
4. Sıcak su seçici ve kazan kapatma resetleme düğmesi.Düğme kazanı bekleme moduna alır (konum , saat yönünün tersine tamamen döndürülür) ve kullanım suyu sıcak su sıcaklığını minimum 35 ° C ve maksimum 58 ° C’dir.Olası arıza durumunda resetleme modu için x işaretine getirip 5 saniye kadar bekleyip tekrar açınız.

Nova Florida Vela Compact Arıza Kodları

Nova Florida Vela Compact Arıza Kodları

Sending
User Review
5 (3 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Yorumlar

  • Selamün aleyküm
    Sıcak suyu uzun kullanım olduğunda özellikle banyo kısmında kullanırken 1. Led kırmızı ışık yanıp sönüyor ve sıcak su gelmiyor sigortasını kapatıp açtığımda kendine gelme söz konusu oluyor sağlıklı bir banyoda sıcak su kullanımı vermiyor çözümü nasıl olur ?

    • Merhaba Uğur Bey, Cihazın elektronik kartı yada sensörleri ile ilgili bir problem olabilir yerinde kontrol etmek gerekir net bir tespit için.

CANSERVİS ARA