Orhanlı

Orhanlı Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Orhanlı Kombi Servisi
Orhanlı Kombi Servisi

Orhanlı’nın Kombi Servisi Canservis

Tuzla’ya ait ve belde belediyesi olan Orhanlı köyü, son yıllarda ciddi bir sanayileşme göstermiş buna bağlı olarak bir sürü fabrika ve bu fabrikaların istihdam sağladığı çokça insanı barındırır hale gelmiştir. İnsanın zorunlu ihtiyacı olan barınma ihtiyacı nedeniyle bu bölgede hızla artan nüfus ve yanında daha fazla ve farklı ihtiyaçları beraberinde getirmiştir. Bu ihtiyaçlardan en önemlisi olan ısınma ihtiyacı, özellikle bu bölgede ikamet eden insanların olmazsa olmazıdır. Tuzla merkeze göre oldukça yüksek bir konumda bulunan Orhanlı köyü, soğuk iklimleri sert bir şekilde geçirmektedir. Orhanlı’ya oldukça sık Orhanlı Kombi Servisi hizmeti veren ekiplerimiz son derece profesyonelce ve hızlı bir şekilde kombilerinizin periyodik bakımlarını yaparak ve arızalarınızı gidererek sorunlarınıza çözüm bulmak için haftanın her günü ve her saati hizmet için hazır bulunmaktadır.    Kombinizde meydana gelen herhangi bir arıza ya da bakım söz konusu olduğunda Orhanlı Kombi Servisi hizmeti veren firmamız Canservis Kombi Klima Teknik Servisi’ni içiniz rahat bir şekilde arayabilirsiniz.

Orhanlı Kombi Bakımı

Orhanlı Kombi Bakımı

 

Hizmetin Tek Amacı Müşteri Memnuniyeti ve Kalıcı Müşteriler

Kombinizdeki arızaya direk müdahale etmek yerine, öncelikle teknik servisi yetkili arkadaşlarımız, kombinizi tanımak adına sorular sorarak ve sizleri yönlendirerek kombinizdeki arızaları çözmeyi hedefler. Daha sonra sorununuz bu şekilde çözümlenmez ise; arıza kaydınızı alarak teknik servisi ekiplerimiz kombiniz için gerekli olan ekipmanları yanında getirerek Orhanlı Kombi Servisi hizmetini vererek sizlerin mağduriyetini giderir. Alanında uzman olan ekiplerimiz kombi arızalarınızda yedek parça değişimlerini size sormadan gerçekleştirmez. Eğer onay verirseniz onay dahilinizde değiştirilen yedek parçaya 1 yıl garanti verir ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırır.

Kombiniz Neden Sorun Çıkarmaya Başlar?

 Kullanılan cihazlar zamana ve kullanmaya bağlı olarak zamanla yıpranır ve tozlanabilir. Bunun yanında düzenli yapılması gereken bakımları yaptırmamanız sonucunda belirli arızalar meydana gelebilir. Böyle durumlarda Orhanlı Kombi Servisi ekiplerimiz kısa zamanda arızanıza müdahale etmektedir. Kombi bakımları konusunda detaylı tüm bakımlar yapılmaktadır ve bu alandaki diğer firmaların çoğuna nazaran oldukça detaylı bir bakım yaparak sizlerin memnuniyetini önemseyen firmamız Canservis Kombi-Klima Servisi, alanında faaliyet gösteren kombi bakımı, onarımı ve yedek parça konusunda siz Orhanlı sakinlerine hizmet vermektedir. 

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA