Pendik

Pendik Klima Servisi – 0216 446 09 05

Pendik Klima Servisi
Pendik Klima Servisi

Klima Tamiri, Bakımı ve Montajında Tecrübesiyle Güven Veren Teknisyenler

Klima montaj hizmetlerimiz, eviniz için doğru klimayı almanızı sağlar. Eviniz için çok büyük veya çok küçük bir klima monte etmek verimsiz bir üniteye neden olabilir. Klimanız verimsiz çalıştığında evinizi soğutmak için daha fazla enerji kullanır ve buna karşılık enerji faturanız daha büyük olur. Pendik Klima Servisi ekibimizle klimanızın evinizin büyüklüğüne uygun olmasını sağlamakta böylece mümkün olduğunca verimli bir şekilde çalışabilir. Ayrıca, yüksek verimli bir klima kurarak soğutma sisteminizi daha da verimli hale getirebilirsiniz. Klima hizmetlerimiz, ev soğutma sisteminizin mümkün olduğunca verimli ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamanın en iyi yoludur.

Gecenin ortasında uyanır ve rahatsız ederseniz, klimanızın çalışmayı durdurduğunu hemen fark edebilirsiniz. Tabii , hiç kimse rahatsız edici derecede sıcak bir yatakta uyumaktan ölmeyecek, ama bu iyi bir gece uykusu alacağınız anlamına gelmez.

Bazı insanlar, evlerindeki havayı temiz ve serin tutmak için klima sistemlerine güvenir. Çoğu zaman bu, astım gibi bir solunum yolu hastalığına sebep olmaktır. Yaşlılar ve çocuklar aşırı sıcak ve nemli havadan etkilenme riski en yüksektir ve toz birikmesine izin verilirse sorun haline gelebilir. Klimanız konfor ve sağlığınızın önemli bir parçasıdır, bu yüzden Pendik Klima Servisi hizmetini sunuyoruz. Bizi arayın ve aramanızı aldıktan sonraki 4 saat içinde evinizde olacağız. En kısa sürede serin ve ferahlatıcı havaya geri döneceksiniz.

Anında Klima Servisi

Onarımlar her zaman sisteminizin hiç çalışmadığı anlamına gelmez. Bazen değiştirilmesi gereken küçük bileşenler olabilir, ancak bu sisteminizin çalışmasını durdurmamıştır. Ancak bu bileşenleri değiştirmek için çok uzun süre beklerseniz pişman olabilirsiniz. Onarılması gereken küçük şeyler genellikle büyük sorunlardan çok daha ucuzdur. Küçük parçalar kırıldığında, diğer sorunların yanı sıra daha büyük parçaların kırılmasına da neden olabilir. Klima sistemi sorunlarınızı fark ettiğiniz anda Pendik Klima Servisini arayarak anında çözüm bulabilirsiniz.

Kadıköy Klima Bakımı

Klima Bakımını Düzenli Yaptıranlar Yaz-Kış Problem Yaşamıyor

Sorunları tespit etmenin her zaman kolay olmadığını biliyoruz ve herkes bir uzman değil, bu yüzden Canservis’in yıllık bakım hizmetlerini de kullanabilirsiniz. Yıllık bakımla, profesyonel bir klima hizmetleri teknisyeni tarafından denetlendiğinden klima sisteminizin düzgün çalıştığını bileceksiniz. Yıllık klima bakım randevusu sırasında uzmanlarımız yanlış olan her şeyi saptayıp, sisteminizi ayarlayacak ve gelecekte nelere bakacağınıza dair tam bir rapor sunacaktır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA