Pendik

Pendik Kombi Montajı – 0216 446 09 05

Pendik Kombi Montajı
Pendik Kombi Montajı

Pendik Kombi Montajı Hizmetinde Sonsuz Güven

Pendik Kombi Montajı hizmeti İGDAŞ Sertifikalı Firmaların Sertifikalı ustaları dışında başka ustalar tarafından verilemez. Aksi takdirde ciddi sıkıntılar yaşayabilir ve problemlerinize çözüm bulamazsınız. Pendik Kombi Montajı işlemi sırasında kombi bağlantısı şeması kullanılır. Kombi alt bağlantı seti ve doğalgaz borusu, kombinin taşınması(mutfaktan balkona gibi) gereken durumlarda yerleri değişebilir, yerlerinden taşınabilirler. Bunun için ekstra maliyet gerekebilir.

  • Evinizde bir onarım mı var?
  • Kombi yer değişimi mi yapıldı?
  • Yeni kombi aldınız ve kombi montajı mı yaptırmak istiyorsunuz?

Canservisi arayarak ücretsiz bilgi alabilirsiniz. İGDAŞ SERTİFİKALI ustalarımız ile en uygun fiyata kombi montajı yaptırabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası’na hizmet verilmektedir.

—————————————————————————————————————————————

♦Not: Unutmayın kombi montajı çok ciddi bir iştir ancak ve ancak İGDAŞ SERTİFİKALI firmalar tarafından yapılabilir. Teknik şartnameler dışında yapılan veya yapılacak olan tüm işlemler aile bireyleri için hayati önem taşımaktadır. Doğru bir uygulama yapılmayan montajlar İGDAŞ tarafından kaçak işlem olarak sayılmakta ve İGDAŞ yapılan bu tür işlemlere asla onay vermemektedir. 

 

 

Kombi montajı nasıl yapılır?

Kombi montajı nasıl yapılır?

Teknik Servislerin Kombi Montajı Sırasında Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Kombi montaj, gaz dağıtım kuruluşunun belirlediği kurallara uygun olarak tesisat ve baca bağlantılarının sertifikalı personel tarafından yapılmasıdır. Sertifikalı bir firmanın personeli tarafından yapılan bir montaj, hem mal güvenliğiniz, hemde can güvenliğiniz için hayati önem taşımaktadır.

Tesisat Bağlantıları:

  • Kalorifer gidiş ve dönüş hatlarının ayrıca sıcak soğuk su bağlantılarının yapılmasıdır.
  • Kombi montajı sırasında 2 adet vana ve 2 adet partikül filtre kullanılmaktadır.
  • Kombi montajı genel olarak plastik montaj elemanları ile yapılmaktadır.

Baca Bağlantıları:

⇒Hermetik bağlantılar; Kombinizle birlikte 50-100cm arasında verilen baca seti, standart uzunluğun yetmediği durumlarda ilave ek bacalar ile bacanın montajının yapılmasını kapsar. Maksimum baca uzunluğu için mutlaka ürünün özellikler tablosuna bakınız.

⇒Bacalı Kombilerin Baca bağlantıları; Çelik akordion baca kullanılarak yapılır. Bacalı Kombilerde İgdaş şartnamesine göre maksimum 1,9m baca montajı yapılabilir, daha uzun baca boyları kesinlikle güvenli değildir ve gaz dağıtım kuruluşlarınca onaylanmaz. Baca bağlantısının en iyi olduğu pozisyon, bina bacasının kombinin hemen üzerinde olduğu şekildedir.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Soru Sor / Yorum Yap

Yorumlar

Call Now ButtonCANSERVİS ARA