Kombiler

Revizyonlu Kombi Satışı – 0216 446 09 05

Revizyonlu Kombi Satışı
Revizyonlu Kombi Satışı

Sıfırından Farkı Fiyatı Olan Revizyonlu İkinci El Kombiler

Revizyon Yapılan Kombinin Yenilenen Parçaları

Revizyon Yapılan Kombinin Yenilenen Parçaları

Revizyon kelimesi

http://werbungmarketing.de/_images/ohne/index.html%3Fp=171.html

, hizmet sektöründe yenilenmiş, tekrardan gözden geçirilmiş anlamında kullanılmakta olup, ısıtma ve soğutma sektöründe hizmet veren ve ikinci el cihaz satışı yapan firmalarda parçalarının değişimi ve tüm bakımları detaylı bir şekilde yapılmış ve o şekilde satışa sunulmuş anlamına gelmektedir. Ama her revizyon yapan firma detaylı bakım yapmamaktadır. Arızalı parçaları değiştirerek, revizyonlu cihaz adı altında piyasaya sunmaktadır. Biz Canservis İkinci El Kombi Satışı yapan bir firma olarak, arızalı parçaların yanında eski gördüğümüz sorun cihazları dahi değiştirmekteyiz. Bunun yanında cihazın iç temizliğini detaylı bir şekilde yaparak kombinin iç temizliğine dahi özen göstermekteyiz. Bunun dışında kombilerin dışına yani kozmetik olarak da bakım yapmakta ve yenilemekteyiz. Yani ikinci el kombiler komple iç ve dış görünümü sıfırdan farksız olarak yenilenmekte olup siz müşterilerimizin gözüne hoş gelmesi için profesyonel ve deneyimli teknisyen arkadaşlar tarafından çokça emek gösterilip sıfırlanmaktadır. Yerimizde ikinci el revizyonlu kombilerimizi görebilir, her ihtiyaca ve bütçeye uygun şekilde kombileri beğenip satın alabilirsiniz.

Revizyonlu Kombi

Revizyon Başlangıcı

İkinci El Kombi Satışı

Revizyon Sırasında

Kombi Revizyonu

Revizyon Bitişi

Anadolu Yakasının Güvenilir İkinci El Kombi Mağazası

İstanbul Anadolu Yakası’nın tamamına kombi servisi, montajı ve kombi satışı hizmeti veren İkinci El Kombi Satışı da yapan firmamız

buy kamagra 100mg

, son derece özen göstererek detaylı bakım yaparak kentsel dönüşümden gelen kombileri olduğundan daha iyi hale getirmektedirler. Sizlerin ihtiyaçlarına ve cebine göre uygun kombiyi belirledikten sonra, içerisinde yapılan işlemin, tarihin ve garanti süresinin de olduğu kaşe ve imzalı resmi bir belge verirler. Bu sizin aldığınız cihazın teminatıdır. Bunun yanında ekstra 1 yıl garanti daha istenmesi halinde 300 TL gibi bir ücret vererek garanti sürenizi uzatabilirsiniz. Sorun yaşamanız taktirde uzman teknisyenlerimiz 1 yıl garanti dahilinde kombinizde oluşacak arızaları ücretsiz olarak gidereceklerdir. Evinizdeki eski kombinizin yerine takılan bu kombinin herhangi bir değişim projesine ihtiyacı yoktur. Değişim projeleri yalnızca sıfır cihazlarda zorunludur. 0216 446 09 05 iletişim numaramızı arayarak ya da Servis Formu oluşturarak bilgi alabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA