Sancaktepe

Sancaktepe Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Sancaktepe Kombi Servisi
Sancaktepe Kombi Servisi

1 Yıl Garantili Teknik Servisi Hizmeti

Servisimiz tarafından tamir edilen ve değişen parça yapılan işlem tarihinden itibaren 1 yıl garanti kapsamındadır. Servis teknisyenlerimiz,  teknik servis alanında kalite ve iş bilgi birikimi ile donatılmış olarak faaliyettedirler. İstikrarlı çalışmalarımız gelişen servis teknikleri ile farklı zamanlarda kurumlarda gerekli eğitimleri almakta almaya devam etmektedirler. Kuruluşumuz içerisinde oluşturduğumuz planlı çalışma sayesinde kaliteli zamanında ve hızlı hizmet anlayışı ile iklimlendirme alanında sizlere Sancaktepe Kombi Servisi hizmeti vermekteyiz.

Sancaktepe Kombi Servisi olarak kombiniz de oluşabilecek sorunlara kalıcı çözümler üreterek en kısa sürede kombi arızanızı gidermek için çalışmaktayız. Kombilerin periyodik bakımlarını ve peteklerde zamanla oluşan  tıkanıklığı petek temizleme hizmetimiz ile gidermekteyiz.

Kombiler her yıl bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır.Bakımlarının düzenli yapılmadığı takdirde fazla yakıt sarfiyatını ve oluşabilecek arıza risklerini göze almış olmalısınız. Kombi bakımı sırasında cihazınızın genel yanma ayarları, filtreleri, fan motoru, yanma odası temizlenir,  sensör değerleri kontrol edilir.Bu sayede yakıt sarfiyatını ve oluşabilecek arızaları minimuma indirmiş olursunuz. Kombilerinizde oluşabilecek kombi sıcak su vermiyor, kombi sesli çalışıyor ,kombi su akıtıyor, kombiden gaz kokusu geliyor gibi şikayetleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, geniş servis ağımız sayesinde Bosch, Eca, Demirdöküm, Ferroli, Baymak, Alarko, Vaillant, Protherm, Buderus, Viesmann marka kombilerinizin bakım, onarım, montaj ve diğer teknik servis hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

 

Servis Çağırmadan Önce Sizleri Uyarmayı Borç Biliriz

Her türlü sorun ve arızalar da sizlere Sancaktepe Kombi Servisi hizmeti vermekten memnuniyet duyarız. Fakat kombi servis taleplerinin yaklaşık %40 basit hata ve gözden kaçırılan ayrıntılardan kaynaklanmaktadır. Ve bu durumdan en çok sizi etkilemekte , hatta mağdur etmektedir. Bu sebeple servis talebinizden önce lütfen aşağıda belirtiğimiz hususları gözden geçirin.

  • Kombinize elektrik geldiğini kontrol edin. Bağlı olduğu sigorta atmış olabilir.
  • Kombinizin su basıncını kontrol edin, 1,5 ile 2 arasında olması gerekir. Kombinize su takviyesi yapın.
  • Kombinize gelen gaz vanası kapalı olabilir. Güvenlik için çoğu müşterimiz evden çıkarken vanayı kapatır. Ancak, gazı açtıktan hemen sonra kombinin açılması kombinizin hata vermesine sebep olabilir.

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA