Sarıyer

Sarıyer Novaflorida Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Sarıyer Novaflorida Kombi Servisi
Sarıyer Novaflorida Kombi Servisi

Sarıyer’in Novaflorida Servisi Canservis

Sarıyer İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ilçedir. Güneyde Beşiktaş, güneybatıda Şişli ve batıda Eyüpsultan ilçeleri ile doğuda İstanbul Boğazı, kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir. Toplam 35 mahalleden oluşan Sarıyer ilçesi, bir çok konut projeleri ve yapıları ile günümüzde birçok insan barındırmaktadır. Boğaz’daki en eski yerleşim bölgelerinden biri olan semtin ismi antik çağda “Simas” olarak geçer.“Simas” isminin “Sarıyer” ismine dönüşmesi hakkında kesin bir bilgi bulunmazken çeşitli söylemler bulunmaktadır. Bunardan biri “Sarıyer” isminin, İstanbul’un fethi sırasında ölen “Sarı Er” lakaplı bir yeniçeriden alınmış olduğuna dayanır. Tarihte de önemli bir yeri olan Sarıyer, bir çok yaşam alanı ve konutlarla sizlere bir alan sağlarken ısınma ihtiyaçlarınız için Novaflorida markası için gerekli teknik servisi hizmetini sağlayamamaktadır.

Zamanında bazı konut projeleri için özel olarak üretilip yurt dışından gelen Novaflorida markalı kombilerinize ihtiyacınız olan Novaflorida Sarıyer Kombi Servisi hizmetini verip sizlerin ısınma problemlerini çözmek için profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Sarıyer Nova Florida Kombi Servisi

Sarıyer Nova Florida Kombi Servisi

 

Titiz Bir İşçilik ile Novaflorida Kombi Bakımı 

Novaflorida markalı kombilerinizin son derece titizlikle ve özenle bakımını yapan teknik servis elemanlarımız, bu konuda yeterince donanımlı olup, bu konuda çekirdekten yetişmiştir. Türkiye’de nadir görülen ve oldukça kaliteli olan ve bazı konut projelerinde bulunan bu marka son derece özel bir hassasiyetle bakım gerektiren kombiler arasındadır. Kombi bakımlarınızı yaptırıp olası arızaların önüne geçmek için ve sıcak su arızaları ve ısınmama gibi problemlerle siz müşterilerimizin mağdur olmaması için elimizden gelen tüm gayretle sizlere Sarıyer Novaflorida Kombi Servisi Hizmeti vererek sizlerin memnuniyetini sağlamaktayız.

Nova Florida Kombi Servisi Hizmetlerimiz :

  • Nova Florida Kombi Servisi
  • Nova Florida Kombi Bakımı
  • Nova Florida Kombi Kart Tamiri
  • Nova Florida Kombi Tamiri
  • Nova Florida Kombi Orjinal Yedek Parça
Sending
User Review
5 (4 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA