Tuzla

Tuzla ECA Confeo Plus Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Tuzla ECA Confeo Plus Kombi Servisi
Tuzla ECA Confeo Plus Kombi Servisi

Eca Confeo Plus Kombilerinizin Problemlerini Çözümünde Profesyonel Ekibimizle Sizlerleyiz

Kurucularının adlarının baş harfiyle anılan ve aynı zamanda bir vakıf topluluğu olan E.C.A. günden güne gelişimi ve kalitesiyle yerli üretimde bir marka olmuştur. Kaliteye ve hızlı hizmete ihtiyacı olan herkes E.C.A. markasını tercih edip, yakınlarına önermektedir. Buna bağlı olarak zamanla büyüyen E.C.A. ülkemizin her yerinde olduğu gibi Tuzla semtimizde de gözde markalardan biri olmuştur.

Tuzla ECA Confeo Plus Kombi

Tuzla ECA Confeo Plus Kombi Servisi

Tuzla Eca Kombi Servisi İle Güvenilir ve Profesyonel Hizmet

Tuzla’ya ait olan (Akfırat Mahallesi

, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Deri organize sanayi, Evliyaçelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postahane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeören Mahallesi, Yayla Mahallesi) 17 mahallede de servis vermekte olan kombi bakım hizmeti veren firmamız istediğiniz ve ihtiyacınız her dakika size hizmet vermekten kaçınmadan, problemlerinize çözüm bulmak ve sorunlarınızı gidermek için can ve başla profesyonel ekiplerimiz tarafından aynı gün Tuzla ECA Kombi Servisi hizmeti verilerek gerekler yerine getirilecektir.

ECA markalı kombi, doğalgaz sobası, hermetik şofben  gibi cihazlarınıza teknik servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul’un Anadolu Yakası tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

 

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA