Tuzla

Tuzla Klima Bakımı – 0216 446 09 05

Tuzla Klima Bakımı
Tuzla Klima Bakımı

Klimalarınızın Periyodik Bakımları Bizim  İşimiz!

Tuzla klima servisi olarak siz Tuzla sakinlerine Tuzla Klima Bakımı hizmeti de sunuyoruz. Kombi-klima teknik servisi olarak sizlere hizmet veren firmamız en kısa zamanda, sizlere elimizde bulunan oldukça profesyonel bir ekip üyesi olan ısıtma ve soğutma sistemleri teknisyeni arkadaşları yönlendirerek, sizlerin periyodik klima bakımlarını, montaj, de-montaj, klima şarjı gibi tüm taleplerinizi uygun fiyatlar karşılığında yerine getirmektedir.

Tuzla Klima Bakımı

Tuzla Klima Bakımı

Klima Bakımı Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilir?

 

  • Evaparatör ve kondaserin özel ısı eşanjör deterjanı ve basınçlı hava veya su ile temizliği yapılır.
  • R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü yapılır.
  • Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü yapılır.
  • Tüm soket bağlantılarının kontrolü yapılır.
  • Drenaj tavası ve hattının temizliği yapılır.
  • Tüm fan pervanelerinin temizliği yapılır.
  • Duyu ile ses kontrolü yapılır.
  • Estetik görüntü kontrolü yapılır.
  • Eksik gaz şarjı yapılır.

Düzenli Klima Bakımının Avantajları

Canservis Klima Filtresi Temizliği

Canservis Klima Filtresi Temizliği

1. Daha İyi Hava Kalitesi Sağlar
Sisteminize aşina olan son derece eğitimli bir teknisyen, dış ünitede biriken kir ve kalıntı parçacıklarını temizler. Bu partikül madde birikirse kanal sistemine girebilir ve evinize yayılabilir.

2. Daha Fazla Enerji Verimliliği Sunar
Bakım sürecinin bir kısmı bıçakların, soğutma serpantinlerinin ve ünitenin diğer önemli parçalarının incelenmesini ve temizlenmesini içerir. Daha temiz bobinler, en az yıllık bazda bakım almayan bobinlerden daha yüksek enerji tasarrufu sağlayan daha soğuk sıcaklıklar sağlayabilir. Faturalarınızı düşürün ve sıcaklık yükseldikçe daha serin kalın.

3. Daha Fazla Konfor Sağlar
Önleyici bakım ziyareti sırasında kalifiye teknisyenler klimanın tüm gerekli bileşenlerini dikkatle inceler. Endişe duyabilecekleri düzensizlikleri veya sorunları fark edebilirler. Sisteminiz düzgün bir şekilde çalışırken evinizin içindeyken kesintisiz bir rahatlığa sahip olacaksınız.

4. Daha Az Maliyetli Servis Çağrısı ve Onarım Gerektirir.
Klimaların, ısı pompalarının ve benzer ünitelerin düzenli bakımı gözünüzde büyüyebilir. Bir doktor veya diş hekimi kontrolüne benzer şekilde, profesyonel ekip elemanlarımızın ünitenizin mümkün olan en iyi durumda olduğundan emin olmasını sağlar. Hasarlı veya aşınmış parçalar, daha fazla bozulmaları diğer bileşenlere zarar vermeden veya ünitenin çalışmasını engellemeden önce değiştirilebilir. Küçük bir önleme artık uzun vadede para tasarrufu sağlarsınız.

5. Sisteminizin Ömrünü Uzatır.
Önleyici bakım, sisteminizin yaşam döngüsü boyunca en yüksek performansı sürdürmesini sağlar. Bu, özellikle ünitelerin soğuk kışlara ve sıcak, nemli yazlara dayanabileceği bölgelerde geçerlidir. Düzenli bakım, evinizdeki en büyük yatırımlardan birinin düzgün ve verimli çalışmasına yardımcı olur.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA