Tuzla

Tuzla Klima Montajı – 0216 446 09 05

Tuzla Kombi Montajı
Tuzla Kombi Montajı

Garantilerle Desteklenen Kaliteli Hizmet

Bazen, klimalar bozulduğunda, tamir etmek doğru bir seçenek olmayabilir. Tamir ve onarım bazen yeni bir klimanın maliyetinden daha pahalı olabilir veya sistem o kadar hasar görebilir ki tamir mümkün değildir. Bu gibi durumlarda, klima değişimini düşünmenizin zamanı gelmiş olabilir. Tuzla Klima Montajı hizmeti veren Canservis olarak, yaklaşık 10 yıldır Tuzla bölgesindeki iş yeri ve ev sahiplerine profesyonel klima montajı hizmetleri sunuyoruz. Uzman teknisyenlerimiz seçenekleri size sunarak, eviniz için en iyi klima sistemini seçmeniz yardımcı olur. Parça ve işçilikle ilgili 1 yıla kadar geniş kapsamlı, sektör lideri garantilerle tüm çalışmalarımızın arkasındayız.

Bir Klimanın Değiştirilme Zamanı Geldiğini İşaretler

Rutin bakım, evinizin klima sisteminin ömrünü ve çalışma verimliliğini büyük ölçüde artırabilirken , klimanız ömrünü tamamladığında geç de olsa tüm klimaların değiştirilmesi gerekecektir. Klimanızın değiştirilmesi gerekip gerekmediğini anlamanın birkaç yolu vardır.

Tuzla Klima Montajı

Tuzla Klima Montajı

Klimanızı değiştirmeniz gerektiğini gösteren işaretler şunları içerir:

  • Klimanız 10 yaşından büyük ise,
  • Klimanız sık sık arızalanıyor ise,
  • Klimanız enerji tasarruflu değil ise,
  • Enerji tasarrufunuzu artırmak istiyorsanız,
  • Klimanız eski performansını gösteremiyorsa,

Klimanızı değiştirmeyi düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Modern, enerji tasarruflu seçenekler yaklaşık 12 yıl dayanacak şekilde tasarlanmıştır, bu da faturalarınızdan tasarruf etmenizi sağlar ve gelecekte sık sık arızalanma ve pahalı onarım olasılığını azaltır.

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA