Ümraniye

Ümraniye Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Ümraniye Kombi Servisi
Ümraniye Kombi Servisi

Hızla Gelişen ve Ticaret Merkezi Haline Gelen Ümraniye’de Tam Performans Canservis

Ümraniye, geçmişi çok eski dönemlere dayanmakta ve tarih boyunca doğası ve stratejik konumu sebebiyle tercih edilen bir yerleşim bölgesi olmuştur. İlçe,  1994’ten sonra gerçekleştirilen kalkınma hamleleri ile hızla gelişmiş ve bugün çevre ilçelerin sakinleri tarafından da rağbet gören bir ticaret merkezi haline gelmiş olan Ümraniye’de 10 yıllık tecrübemiz ve önde gelen ekibimizle Ümraniye Kombi Servisi hizmeti vererek siz Ümraniye sakinlerinin kombi arızlarının çözümlerini sağlıyor, periyodik kombi bakımlarını yapıyor, kombiniz için eğer gerekiyorsa gerekli yedek parçayı temin edip, takıyoruz. Bunun yanında petek temizliği hizmeti de vermekte olan servis ekiplerimiz, sizlerin memnuniyetini  sağlamayı birinci öncelik olarak hedeflemektedirler.

Oluşabilecek ya da Aniden Meydana Gelen Arızaların Önüne Geçiyoruz!

Kombiler, oluşan basınç sorunlarını ve voltaj sıkıntılarında çeşitli arıza kodları ile bizleri bilgilendirirler. Bölgesel elektrik arızalarında ve yüksek voltaj nedeniyle arızalanmakta olan kombiler çalışmayabilir. Ümraniye Kombi Servisi uzun yılların deneyimiyle, siz Ümraniyeli müşterilerimizi bilgilendirerek bakım, tamir gibi işlemleri yerine getirir. Bakım düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Olası arızaların önüne geçmek için ilk alacağımız önlemdir. Aynı zamanda da yüksek maliyetten bütçenizi korumak adına yapılan tedbirdir.

Oluşan tüm marka kombilerin, tamir, bakım ve onarım işlemlerini büyük bir ciddiyetle yapan Ümraniye Kombi Servisi güvenilir servis personelleriyle başarılı bir teknik servisi hizmeti sunmaktadır. Ayrıca teknik hizmet sırasında yapılan parça değişimleri sizlerin onayını alarak yapılmaktadır. Müşteriye en az 1 yıllık garanti verilmekte arızanın tekrarlanması halinde müşteriden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

 

Sending
User Review
5 (1 vote)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA