Nova Florida Kombi Servisi

Vela Compact Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Nova Florida Vela Compact Kombi Servisi
Nova Florida Vela Compact Kombi Servisi

 Nova Florida – Vela Compact Markasını Çok Yakından Tanıyoruz

Nova Florida markası özel konut projelerinde kullanılan nadir, yurt dışında üretilip ülkemize gelen nadir bir markalardan bir tanesidir. Bu markanın diğer kombi markaları gibi birden fazla modeli bulunmaktadır. Bu modellerden en kullanışlı olanlarından biri de Vela Compact modelidir. Firmamız, bu özel marka ve modele servis hizmeti veren tek firmadır. Ülkede bu markanın girişi olduğu dönemlerde, bölgelere Nova Florida Kombi Servisi hizmeti vererek yetkili servisliğini yapmış ve bu kombileri oldukça yakından tanımaktayız. Bunun dışında bu kombilerin tüm yedek parçaları elimizde mevcut olup, sizi soğuk kış aylarında mağdur bırakmamak için uzman ekibimizi yönlendirerek sizlere Vela Compact Kombi Servisi hizmeti vermekteyiz.

Vela Compact Kombi Servisi

Vela Compact Kombi Servisi

1. Kazan çalışma modu led (çok renkli)
2. Kazan çalışma modu led (çok renkli)
3. Su basınç göstergesi .Gösterge kalorifer sistemindeki su basıncını gösterir. 1.5 bar ideal çalışma basıncıdır. 1 barın altında cihaz arıya geçecek çalışmayacaktır. 
4. Kalorifer modu ve ayar düğmesi Topuz kalorifer çalışmasını etkinleştirir veya devre dışı bırakır ve kalorifer’i ayarlar minimum 35 ° C ile maksimum 78 ° C aralığında çalışır. Düğme (saat yönünün tersine tamamen döndürülmüş) olarak ayarlandığında, Kombi yaz moduna ayarlanmış ve kalorifer işletimi devre dışı bırakılmış.
4. Sıcak su seçici ve kazan kapatma resetleme düğmesi.Düğme kazanı bekleme moduna alır (konum, saat yönünün tersine tamamen döndürülür) ve kullanım suyu sıcak su sıcaklığını minimum 35 ° C ve maksimum 58 ° C’dir.Olası arıza durumunda resetleme modu için x işaretine getirip 5 saniye kadar bekleyip tekrar açınız.

Vela Compact Kombi Su Doldurma – Basınç Yükseltme

Vela Compact Doldurma Musluğu

Vela Compact Doldurma Musluğu

Canservis Vela Compact Kombilerinizin Elektronik Kart Tamiri ilede Yanınızda !

 

Vela Compact Elektronik Kart  Tamiri

Vela Compact Elektronik Kart Tamiri

Vela Compact Bakımı Cihazı Tanıyan Bir Ekiple Mümkündür

Rutin kazan bakımını bu kılavuzun ilgili bölümünde belirtilen programa göre yapın. Uygun kazan bakımı, insanlar, hayvanlar ve nesneler için verimli çalışma, çevre koruma ve güvenlik sağlar. Sadece kalifiye personel kazana servis vermelidir. Canservis olarak, müşterilere bakım ve tamirat için markayı iyi tanıyan servisler ile iletişime geçmelerini tavsiye ediyoruz çünkü, markayı iyi tanımak sorunu kısa zaman ve az maliyetle çözmek anlamına gelmektedir.

Vela Compact Gösterge Ledleri  Anlamları ve Arıza Kodları

Nova Florida - Vela Compact Arızaları

Nova Florida – Vela Compact Arızaları

Sending
User Review
5 (5 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA