Klima Servisi
Klima Servisi

Klima Servisi

Güvenilir Klima Servisi Canservis !

Klima, salt soğutma amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında, ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen genelleşmiş isimdir. Kapalı alanların ortam sıcaklığını belirlenmiş değerde tutulması ve hava döngüsünün sağlanması aynı zamanda da havanın nem değerinin ayarlanması ile iklimlendirme yolu ile konfor düzeyi üst seviyelere ulaşmaktadır.

Mutlak soğutan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak, içeride serinlik ve nem açısından dengeli mekânlar sağlarken, soğutma ve ısıtmayı bir arada yapan cihazlar (heat-pump), soğutmanın yanında kış ayları iklim ve binaların şartlarının değişkenliğine göre ısıtma ihtiyaçlarını da karşılayabilir.

Klima Servisleri Ne İş Yapar, Sizlere Ne Gibi Faydalar Sağlayabiliriz?

Klimaların kurulumu, montajı, dönemsel bakımları, arıza nedeniyle onarımı gibi işlemler klima servislerinin profesyonel ekipleri tarafından yerine getirilir. Canservis olarak bünyemizde çalıştırdığımız uzman ekipler, iklimlendirme sektöründe çalışan kalifiye personel kadrolarından seçilmiş olup, sorunlarınızı en hesaplı ve kısa süreli şekilde çözmeye odaklanmışlardır.

İklim değişikliklerinin olumsuz etkileri yüzünden yazın aşırı sıcak, kışın oldukça soğuk dönemlerin yaşandığı ülkemizde hem konutların hem iş yerlerinin klima ihtiyacı artmaktadır. İnşaat sektöründeki hareketlilik, yeni konutların çoğalması klima ihtiyacını da beraberinde getirmektedir. Bu sebeple gerek klima montajı, de-montajı gerekse klimaların yapılması gereken düzenli bakımları bunun yanında arızaların tespiti ve çözümü gibi problemleri çözerek sorunları ortadan kaldırmaktayız. Siz müşterilerimizin memnun olması amacıyla en iyi hizmeti vereceğimizin teminatını vermekteyiz.

Klima Servis Hizmeti

Klima Bakımı, Onarımı, Tamiri ve Montaj Hizmetleri

 

Canservis Garantisiyle Klima Montajı

Uzun zamandan bu yana, Anadolu yakasının her semtine kombi ve klima teknik servisi sektöründe faaliyet gösteren firmamız, İstanbul ilçelerinde klima tamir, arıza, bakım ve montajı sektöründe işyerlerinizin ve konutlarınızın tüm ısınma ve soğuma ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermektedir. Yeni bir klima satın aldıktan sonra veya mevcut klimanızın yerini değiştirmek istediğiniz zaman klima montaj işlemi gerekmektedir. Klima montajları göründüğü gibi basit bir uygulama değildir. Aksine çok önemli bir uygulama olan klima montajı, deneyimli personeller tarafından ekip çalışması ile yapılması gerekmektedir. Her servis bu uygulamayı istediğiniz gibi kısa sürede ve cihazınıza zarar vermeden gerçekleştiremez. Klima montajı uygulamasının en önemli şartı, uzman bir ekipten yardım almaktır.

Klimalarınızı Arızalarının Çözümleri ve Bakımları İçin Canservis’in Profesyonel Ellerine Bırakın!

Profesyonel ve deneyimli teknisyen ekibiyle Cansevis, her zaman en doğru bakım, tamir ve onarım hizmetini almanızı sağlıyor. Klima bakımları işinin ehli uzmanlar tarafından gerçekleştirilen işlemlerdir. Bu bakımlar sırasında cihazınızın tüm değerleri kontrol edilmekte, iç temizliği yapılmaktadır. Bu bakımların ne zaman yapılacağı da çok önemlidir. Kışın ortasında ya da yazın ortasında bakım yaptırmanızın herhangi bir faydasını görebilmeniz mümkün olmayacağı gibi, bakım sırasında cihazınızın kullanılamaması da sorun yaratacaktır. Bu yüzden klima bakımı ne zaman yapılmalı dediğinizde en uygun zamanın evdeki klimalar için yılda iki defa olmak üzere özellikle kış ve yaz mevsimleri başlamadan önce yapılmalıdır.

Sending
User Review
4.43 (7 votes)
CANSERVİS ARA