Tuzla

Tuzla İçmeler Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Tuzla Canservis
Tuzla Canservis

İçmeler  bölgesinde 5 yıldır aktif olarak kombi servis hizmeti vermekteyiz. Kombilerinizde oluşan kombi bakım,kombi onarım ve kombi kart tamiri hizmetlerimiz ile güvenilir,ekonomik servis hizmeti sunmaktayız. Kombiler sıcak su ve kalorifer sistemi ısınma ihtiyaçlarımız için vazgeçilmez cihazlar. Kombilerinizde oluşabilecek su kaçırma,sesli çalışma, sıcak su ısıtmama gibi şikayetlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturabilecek tecrübe ve donanıma sahibiz.

Sürekli çalışan her mekanik parça gibi kombiler de bakıma ihtiyaç duyar!

Kombi bakımı yıllık olarak yapılmasını tavsiye ettiğimiz, kombinizin sürekli sorunsuz çalışabilmesi ve oluşabilecek sorunları önleyebilmek için çok önemlidir.  Yıllık olarak kombi bakımı sırasında cihazınızın genel kontrolleri, gaz sızdırmazlık testi, gaz ayarları ve ateşleme sistemi kontrol edilir.

Kombi Bakımının Önemi

Kombi Bakımının Önemi

Mekanik bakım olarak, cihazınızın fan motoru, yanma odası, ateşleme sistemi temizlenir ve bakımı yapılır. Bakım sonunda cihazınızda bulunan kalorifer dönüş filtresi, ve genleşme tankı basınç kontrolü yapılarak eksik ise tamamlanır. Bakım sonrasında cihazınız çok daha sessiz, çok daha verimli çalışır. Yılda en az 1 kez periyodik kombi bakımınızı yaptırmayı ihmal etmeyin.

Tuzlanın tamamına aynı gün servis hizmeti vermekteyiz. Servis talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0216 446 09 05 – 0552 440 10 34

Sending
User Review
5 (1 vote)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA