Ataşehir

Ataşehir Klima Servisi – 0216 446 09 05

Ataşehir Klima Servisi
Ataşehir Klima Servisi

Klima Tamiri, Bakımı ve Montajında Tecrübesiyle Güven Veren Teknisyenler

Servisimiz tarafından tamir edilen ve değişen parça yapılan işlem tarihinden itibaren 1 yıl garanti kapsamındadır. Servis teknisyenlerimiz,  teknik servis alanında kalite ve iş bilgi birikimi ile donatılmış olarak faaliyettedirler. İstikrarlı çalışmalarımız gelişen servis teknikleri ile farklı zamanlarda kurumlarda gerekli eğitimleri almakta almaya devam etmektedirler. Kuruluşumuz içerisinde oluşturduğumuz planlı çalışma sayesinde kaliteli zamanında ve hızlı hizmet anlayışı ile iklimlendirme alanında sizlere Ataşehir Klima Servisi hizmeti vermekteyiz.

Klima montaj hizmetlerimiz, eviniz için doğru klimayı almanızı sağlar. Eviniz için çok büyük veya çok küçük bir klima monte etmek verimsiz bir üniteye neden olabilir. Klimanız verimsiz çalıştığında evinizi soğutmak için daha fazla enerji kullanır ve buna karşılık enerji faturanız daha büyük olur. Ataşehir Klima Servisi ekibimizle klimanızın evinizin büyüklüğüne uygun olmasını sağlamakta böylece mümkün olduğunca verimli bir şekilde çalışabilir. Ayrıca, yüksek verimli bir klima kurarak soğutma sisteminizi daha da verimli hale getirebilirsiniz. Klima hizmetlerimiz, ev soğutma sisteminizin mümkün olduğunca verimli ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamanın en iyi yoludur.

Gecenin ortasında uyanır ve rahatsız ederseniz, klimanızın çalışmayı durdurduğunu hemen fark edebilirsiniz. Tabii, hiç kimse rahatsız edici derecede sıcak bir yatakta uyumaktan ölmeyecek, ama bu iyi bir gece uykusu alacağınız anlamına gelmez.

Bazı insanlar, evlerindeki havayı temiz ve serin tutmak için klima sistemlerine güvenir. Çoğu zaman bu, astım gibi bir solunum yolu hastalığına sebep olmaktır. Yaşlılar ve çocuklar aşırı sıcak ve nemli havadan etkilenme riski en yüksektir ve toz birikmesine izin verilirse sorun haline gelebilir. Klimanız konfor ve sağlığınızın önemli bir parçasıdır, bu yüzden Ataşehir Klima Servisi hizmetini sunuyoruz. Bizi arayın ve aramanızı aldıktan sonraki 4 saat içinde evinizde olacağız. En kısa sürede serin ve ferahlatıcı havaya geri döneceksiniz.

Klima Alarken Neleri Kontrol Etmeliyiz?

 • Oda büyüklüğüne göre kapasite
 • Bakır kondansatörü kontrol edin.
 • Wi-Fi özelliği (Uzaktan açmak / kapatmak için)
 • Düşük desibel (16 ila 40/50)
 •  Yıldız Derecelendirmesi (Daha yüksek daha iyidir)
 • Filtreler / (Nem alma özelliği iyi olmalıdır).
 • Yıllık güç tüketimi
 • Korozyon önleyici kaplamayı kıyı iklimi açısından kontrol edin.
 • Kurulum, hizmet ve satış sonrası
 •  Garanti
 • Uzaktan kumanda, Led ekran olup olmadığını , gece boyunca yararlı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.
Ataşehir Klima Bakımı

Klima Bakımını Düzenli Yaptıranlar Yaz-Kış Problem Yaşamıyor

Sorunları tespit etmenin her zaman kolay olmadığını biliyoruz ve herkes bir uzman değil, bu yüzden Canservis’in yıllık bakım hizmetlerini de kullanabilirsiniz. Yıllık bakımla, profesyonel bir klima hizmetleri teknisyeni tarafından denetlendiğinden klima sisteminizin düzgün çalıştığını bileceksiniz. Yıllık klima bakım randevusu sırasında uzmanlarımız yanlış olan her şeyi saptayıp, sisteminizi ayarlayacak ve gelecekte nelere bakacağınıza dair tam bir rapor sunacaktır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA