Pendik

Pendik Sıfır Kombi Satışı – 0216 446 09 05

Pendik Sıfır Kombi Satışı
Pendik Sıfır Kombi Satışı

Uygun Fiyata Isınma İhtiyacınızı Karşılayan Tüm Marka ve Model Kombilerin Satışını Yapmaktayız

Kombiler yaz-kış kullanılan, büyük çoğunlukla ısınma ihtiyacınız için ve aynı zamanda da sıcak su ihtiyacınız için kullanılan kompleks cihazlardır. Her bütçeye uygun ve aynı zamanda uzun yıllar kullanmanız gereken ve sizlere sorun çıkarmayan cihazları seçmek gerekmektedir. Bunun için firmamızdaki uzman ve bu cihazların iç aksamını detaylı bir şekilde bilen ve sizlere açıklayabilecek profesyonel teknisyenlerimiz sizleri tatmin edecek bilgiler vermekten onur duyacaklardır. Pendik Sıfır Kombi Satışı hizmeti verdiğimiz firmamız, tüm marka ve modellerin satışını yapmakta olup, bununla birlikte proje, montaj gibi hizmetleri de bununla beraber gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini öncelik olarak ilke edinen Pendik Kombi Servisi olarak hizmet vermekte olan firmamız, sizlere gerek fiyatta, gerekse isteğiniz doğrultusundaki özelliklere sahip her marka ve modelin tüm bilgilerini sunarak yardımcı olmaktadır.

Tuzla Kombi Satışı

Her Bütçeye Uygun Her Marka ve Model Yeni Kombiler

Kesenize ve alacağınız mekana uygun kombiler öncelikle deneyimli ve cihazların parçalarını tüm detayı ile bilen, iç aksamına hakim olan ekibimiz tarafından sizler için belirlenir. Sizlere marka ve model konularında bilgi sahibi olmanız için yardımcı olurlar. Daha sonra evinizin büyüklüğüne göre, ısınma ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde karşılayacak kombilerin markaları hakkında bilgi verir ve sizin fikriniz de doğrultusunda uygun marka model belirlenerek depodan getirilen cihazlarımızın satışı ve montajı ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Sizlerin memnun ve mutlu olması için her konuya açıklık getiren teknisyenlerimiz sayesinde aldığınız cihazın muhatabını bulabilecek

buykamagrausa.com

, olası aksi durumlarda da kurumsal firmamıza 0216 446 09 05 iletişim numarasından ya da bire bir işletmemize gelerek Pendik Sıfır Kombi Satışı yapan satış uzmanlarımızla yüz-yüze konuşarak bilgi alabilirsiniz.

Sıfır Kombi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kombinizi tercih etmeden önce ısı kaybı hesabınıza ve radyatörlerinizdeki yük (Kcal) dikkate alınarak kombinizin Kcal hesaplatmalısınız. Günümüzde 20, 24, 30 Kw kombiler vardır. Normal bir 100 metrekare daire için genelde 24 Binlik Kombiler tercih edilirken 4+1 evlerde daha çok 28 Binlik kombiler tercih edilmektedir. Dublex dairelerde ise 30 ve 35 binlik kombiler tercih edilmektedir.

 

Hermetik Kombi Tercih Edecekseniz

Hermetik kombiler (konveksiyonel) yakıtın büyük bir kısmını bacadan dışarı atar. Firmalar bu yakıt sarfiyatını önlemek için çeşitli yöntemler geliştirmeye devam etmektedirler. Bu nedenle alacağınız hermetik kombinin yakıt veriminin en az %75 üzerinde olması gereklidir ve kesinlikle yeni modelleri tercih etmelisiniz çünki az öncede belirtiğim gibi bacadaki ısı kaybını önlemek için gelişmeler devam etmektedir. Bir yeni modelde ısı kaybı daha az olacaktır.

Yoğuşmalı Kombi Tercih Edecekseniz

Yoğuşmalı kombiler ise çeşitli verimlerde olabilmektedir ve hermetik kombilere göre daha çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri verimlerinin yüksek olmasıdır. Yoğuşmalı kombilerde sistem şu şekildedir. Brülör etrafında devirdaim olan suyu ısıtır. Fan yardımıyla atık gaz bacadan atılmadan tekrar devirdaim eden suyun etrafından dolandırılarak bacadan atılır. Bu sistemi mühendisler çeşitli sistemlerde tasarlayıp yakıt verimini en üst seviyeye getirmek için tasarımlarında değişiklikler yapmaktadır.

Yoğuşmalı kombiler sağladığı verimden dolayı yaklaşık 2-3 yılda fiyatını amorti etmektedir. Yoğuşmalı kombi %103 veriminden dolayı yakıtta %30’lara varan tasarruf sağlamaktadır.

Oda Termostatı İle %30’a Kadar Tutum Sağlayın

Kombi almadan önce evinizin metrekaresi kullanılan petek sayısına göre gerekli ısı ihtiyacınız hesaplanır ve buna göre 20

buy levitra uk online

,24,28,30 kW kombi tercih edilir. En çok tercih edilen ise 24 kW kombilerdir.

Kombi markasında ise o markanın bölgenizde servisi varmı? Servis personeli işinde ne kadar uzman ve benzeri zoruları kendiniz cevaplayarak marka tercihi yapmalısınız. Önemli olan bir sorun karşısında sorunu çözüme ulaştırabilmek.

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA