Ferroli

Ferroli Kombide F34 Arızası Nedir?

Ferroli Kombide F34 Arızası
Ferroli Kombide F34 Arızası

Ferroli Kombilerde F34 Arızası ile Neden Karşılaşırız?

Kombinizi kullandığınız alana, yani dairenize ya da iş yerinize gelen voltajda eğer bir düzensizlik söz konusu ise, özellikle kullandığınız alanda çokça elektrik kesintisi oluyor ise bu durumda Ferroli kombinizde F34 Arızası durumu yaşanabilmektedir. Ferroli markalı kombilerinizdeki F34 arızası, Voltaj problemi olarak da adlandırabilir. Elektrik kesintilerinin yoğun olduğu bölgelerde daha sık yaşanabilmektedir.

Ferroli F34 Arızasında Tüketici Ne Yapmalı?

Kombinizi kullandığınız mekanda

/get-cialis-professional-uk.html”>Buy Cialis Professional UK

, voltaj sorunu yaşanıyor ve uzun süre bekleme sonrasında sonuç alınamıyor ise cihazın elektronik kartı yanmış ya da voltaj düzensizliği sebebi ile hasar görmüş olabilir. Bu gibi durumlarda cihaz hiçbir konumda çalışma yapmaz. Çalışması açısından elektronik karta müdahale edilmesi gerekir. Elektronik kart bu arıza durumunda tamir de edilebilir, kullanıcının isteğine ve arzusuna göre sıfırı ile değişimi de yapılabilir.

Yalnız önemli olan bu sorunu yaşadıktan sonraki müdahale kadar sorunu yaşamamak için önlemlerin alınmasıdır. Kombiler direk şebeke elektriği ile çalışır. Yanında sigorta ile bağlantılıdır. Tek bir sigorta ya da priz üzerinden çalışma yapar. Bu nedenle, en ufak voltaj sorunlarından etkilenerek arızalanabilir.

Kombi regülatörü kullanmıyorsanız, bu sorunu yaşamanıza rağmen hala kullanmamaya devam ediyorsanız yine aynı sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda müdahale edilen elektronik karta garanti sunulmaz. Bu her firmanın ilkesidir. Bu nedenle de kombi regülatörünü mutlaka kullanmalısınız.

UYARI! Bu gibi arıza durumlarına karşı yapılması gereken şey “Kombi Regülatörü Kullanmaktır.” Kombi regülatörü Ferroli kombiye gelen voltaj düzensizliğini düzene sokar ve cihazların bu sebeple arızalanmasının önüne geçer. Bu nedenle de voltaj sorunları ile baş etmek yerine bu cihazı kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Tüm Ferroli Modellerinin Arıza Kodları için Tıklayın !

Ferroli kombi arıza kodlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Diğer sorun ve servis talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sending
User Review
4 (3 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA