Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi – 0216 446 09 05

Vaillant Kombi Servisi
Vaillant Kombi Servisi

Deneyimli Ekibiyle Vaillant Kombilerinize Hizmet Veren Güvenilir Firma

Vaillant kombiler kalitesine oldukça güvendiğimiz ve %100 Alman markası olmasından dolayı Vaillant Kombi Servisi olarak bizim de sıkça tavsiye ettiğimiz markalardan bir tanesidir. Buna bağlı olarak kombi ihtiyacı olan tüketiciler tarafından da oldukça tercih edilmektedir. Sessiz çalışması da kullanıcılar tarafından Vaillant markalı kombilere olumlu bir geri bildirim olmaktadır. Ama , uzun süre kullanım sonucunda, her elektronik cihazda olduğu gibi, cihazda bazı teknik aksaklıklar meydana gelebilir, ya da sürekli ısıya temas kalan parçalarda aşınma bununla beraber eğer kullanılan alanda da voltaj düzensizliği mevcut ise, kombinin elektronik kartında arıza meydana gelme olasılığı yüksektir.

Canservis olarak, diğer markalarda verdiğimiz hizmet gibi Vaillant Kombi Servisi hizmeti de vererek, siz Vaillant Kombi kullanıcılarına memnun olabileceğiniz bir hizmet sunmaktayız. Öncelikli ilkemiz her makalemizde de dediğimiz gibi, Müşteri Memnuniyeti’dir. Vaillant Kombinizde oluşan, Vaillant Kombi Kart Arızası, Vaillant Kombi Sensör Arızası, Vaillant Kombi Sıcak Su Gelmiyor Arızası, Vaillant Kombi Su Akıtıyor Arızası ve buna benzer arızalarda sizlere yardımcı olmaktayız. Hafta içi ve hafta sonu aralıksız çalışarak sizlerin maduriyetini acil olarak çözmekteyiz ve sizin bulunduğunuz zor durumu çözümlemekteyiz.

Vaillant Kombilerinizin Bakımları Nasıl Yapılır?

 • Kombideki mevcut su boşaltılır,
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır,
 • Brülör temizliği yapılır,
 • Yanma haznesinin temizliği yapılır,
 • Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir gerekir ise temizlenir,
 • Üç yollu vana sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yeniden yerine takılır

  ,

 • Cihaz hermetik tip ise fan sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yerine monte edilir,
 • Gaz ayar kontrolleri yapılır,
 • Mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bu konudaki bilgiler kullanıcıya sorulur.
 • Kullanıcı onayı ile arızalı parçalar bakıma dahil olmaksızın ek bir ücrete tabi tutularak değiştirilir ya da onarılır,
 • Kombi altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir, temizlenme sonrasında yeniden yerine takılır,
 • İşlemin başında cihazdan boşaltılan su yeniden eklenir. Bar seviyesi 1,5 e çıkarılır,
 • Cihaz sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır,
 • Her iki konumda sorun olmadığı kullanıcıya söylenir ve çalışır durumda kombi kullanıcısına teslim edilir.

 

7/24 Hizmetinizde Vaillant Kombi Servisi

Vaillant, Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri olarak yıllardır kombi cihazları için çok güvenilir bir şekilde tercih edilmektedir. Ancak kombi cihazları beklenmedik anlarda arıza çıkarabilir ve düzenli bakım yapılmadığında sağlıksız bir çalışma ortaya koyabilir. Bu nedenle günün hangi saatinde olursa olsun, kombi cihazınız için karşılaştığınız sorunlarda Vaillant kombi servisi konusunda firmamızı seçebilirsiniz. Firmamız sizin için servis hizmetleri sağlarken, özel bir yapıyla son teknolojileri takip eden ve mutlak çözüm oluşturan hizmetler vermektedir.

Vaillant Kombiler İçin Tasarruf Adımları

Eğer Vaillant kombi cihazlarını kullanmak için doğru yöntemleri izlerseniz, cihazınız konforlu ve tasarruflu bir kullanım sağlayacaktır. Bu amaçla kombi bakımını her yıl düzenli şekilde yaptırmanız ve tüm arızalarda özel servis hizmetleri almanız önemlidir. Kalorifer tesisatlarını temiz tutmanız ve kombi basınç kontrolünü düzenli bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kombi beklenmedik bir anda parça arızaları ile çalışmayı durdurabilir.

 

buy kamagra

Sending
User Review
2 (1 vote)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA