Baymak Kombi Servisi

Falke Kombi Servisi – Kombi Bakımı

Falke Kombi Servisi
Falke Kombi Servisi

Baymak Falke Fx 24 Fi kombi servisi olarak kombilerinizde oluşabilecek arıza,bakım,montaj ve diğer teknik servis hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Baymak falke kombiler piyasada yaygın olarak kullanılan servis ağı geniş ve yedek parça sıkıntı olmayan kombi modelleridir.Kombiler sıklıkla karşılaştığımız problemlerden başlıca sıcak su gelmiyor,kombi sesli çalışıyor, baymak falke 88 hatası veriyor, falke kombi su akıtıyor ve diğer arızalarınız, bakım talepleriniz için profesyonel ekiplerimiz ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Kombilerin genelinde olduğu gibi baymak falke kombilerde en az yılda 1 kez kombi bakımı yapılması gerekmektedir.Kombi bakımı sırasında kombinizin genel yanma ve ataşleme ayarları, filtrelerin temizliği, oluşabilecek problemlerin önceden tespiti ve önlenmesi gibi işlemler yapılmaktadır.

Petek temizliği hizmetimiz ile peteklerinizin makine ve kimyasal ile temizliğini sağlamaktayız.Peteklerinizde zamanla oluşan tortu ve çamurlaşmış su peteklerinizin yeterince ısınmasını engeller bu gibi sorunlar yaşamamak ve %20 verimli ısınmak için kombi bakımı ve petek temizliğinizi yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA