Gebze

Gebze Klima Bakımı – 0216 446 09 05

Gebze Klima Bakımı
Gebze Klima Bakımı

Gebze’de Profesyonel Ekibiyle Canservis Hizmetinizde

Gebze, Asya ile Avrupa kıtaları arasındaki en önemli geçit yeri olan Kocaeli Yarımadası’nın bir çok ulusun yurdu, ya da gelip geçtikleri, medeniyetlerinden izler bıraktığı bir yer olmuştur. Sanayileşmenin ve iş istihdamının son derece fazla olduğu Gebze ilçesinde buna bağlı olarak nüfus miktarı da oldukça fazladır. Birçok iş yeri olmasına bağlı olarak soğutma ve ısıtma ihtiyacını karşılamak için klimayı tercih etmektedir.

Gebze Klima Bakımı

Gebze Klima Bakımı

Klima Bakımını Düzenli Yaptıran Tasarruf Ediyor

Evimizde veya iş  yerimizde kullandığımız klimalar, her cihazda olduğu gibi düzenli Gebze Klima Bakımına ihtiyaç duyar. Aksi takdirde, düzenli bakımı yapılmayan klimalar, kısa sürede ömrünü tamamlayarak sandığınız süreden daha kısa sürede klimalarınıza veda etmek zorunda kalırsınız. Bu da sizin bütçenizi olumsuz yönde etkiler. Siz de Gebze Klima Bakımını profesyonel bir iklimlendirme firmasının tecrübeli ekibine yaptırarak cebinizi düşünüp daha da verimli serinleyip ısınabilirsiniz.

Klimanın Arızalarını Minimuma İndirmek İçin Yapılan Bakımın Sonuçları

  1. Enerji tasarrufu yapın. Haneler yıllık enerji faturalarının yaklaşık yüzde 17’sini soğutmaya harcıyor. Bu nedenle ünitenizi mümkün olduğunca verimli bir şekilde çalıştırmak çok önemlidir. Klima önleyici bakımı sırasında teknisyeniniz, enerji israf etmediğinden emin olmak için soğutma sisteminizi kontrol edecek , test edecek ve ayarlayacaktır.
  2. Konfor seviyelerini artırın. Klima önleyici bakım, yaz aylarında evinizin her odasında serin kalmanızı sağlamanın en iyi yoludur. Teknisyeniniz sadece klimanızın düzgün çalıştığından emin olmakla kalmaz, aynı zamanda şartlandırılmış havanın evinize düzgün bir şekilde dağıtıldığından emin olur.
  3. Gereksiz onarımlardan kaçının. Klimanızı yılın en sıcak günlerinden birinde dışarı çıkardınız mı? Kesinlikle tavsiye etmem! Ünitenizle ilgili sorunları şimdi ele alarak, en çok ihtiyaç duyduğunuz gün, hafta ve aylardaki arızaları önleyebilirsiniz.
  4. Ünitenizin ömrünü uzatın. Önleyici bakım klimanızın ömrünü uzatabilir. Sezondan sonra mevsimde ne kadar az stres ve bozulma olursa, yatırımınız o kadar uzun sürer.
Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA