Pendik

Pendik Arçelik Klima Servisi – 0216 446 09 05

Pendik Arçelik Klima Servisi
Pendik Arçelik Klima Servisi

Klimalarınız Bakımsız Kalmasın

Hem yaz sıcaklarından hem de kış soğuğundan koruyan bir cihaz olarak özellikle evlerde konfor sağlayan klimaların düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirmeniz cihazın daha uzun süreli kullanılabilmesi bakımından büyük bir önem taşır. Pendik Arçelik Klima Servisi olarak siz Pendik sakinlerine klima bakımı hizmeti de sunuyoruz. Kombi-klima teknik servisi olarak sizlere hizmet veren firmamız en kısa zamanda, sizlere elimizde bulunan oldukça profesyonel bir ekip üyesi olan ısıtma ve soğutma sistemleri teknisyeni arkadaşları yönlendirerek, sizlerin periyodik klima bakımlarını, montaj, de-montaj, klima şarjı gibi tüm taleplerinizi uygun fiyatlar karşılığında yerine getirmektedir.

Periyodik Bakımları Yapıyor, Arızaları Gideriyoruz Çünkü:

  • Periyodik bakım yapılan bir klima ile bakım yapılmayan bir klima arasında %25’lik bir verim farkı vardır.
  • Elektrik gideri azalır; Temiz bir klima bakım yapılmayan bir klimaya göre periyodik bakım giderleri dâhil %10 daha az elektrik harcaması sağlanır.
  • Klimalarınızın periyodik bakımı sayesinde arıza yapma olasılığı minimum seviyeye ineceğinden klima sisteminiz ”sürekli konfor” sağlar.
  • Arıza giderleri azalır; Arıza giderlerini olabilecek en küçük problemler için %40,en büyük problemler için%30 oranında azaltacaktır.
  • Alüminyum paneller arasında oluşan insan sağlığına son derece zararlı olan teneffüs edildiği takdirde baş ağrısı ve solunum yolu enfeksiyonlarına sebep olabilecek Lejyoner Bakterisini ortadan kaldırmasıdır.
Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA