Gebze

Gebze Kombi Montajı – 0216 446 09 05

Gebze Kombi Montajı
Gebze Kombi Montajı

Gebze’deki Müşterilerimize Her Hizmetimizde Olduğu Gibi Güvenilir Ekiple Kombi Montajı Yapıyoruz

Kombiler, rahatlık, kompaktlık ve enerji tasarrufu yetenekleriyle bilinir. Tüm bu avantajlarla, muhtemelen evinize yeni bir kombi kurmayı düşünüyorsunuz. Verdiğimiz Gebze Kombi Montajı hizmeti ile Kombi kurulum projeniz hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri edinmeniz için sizin için bir makale yazdık. Yeni bir kombi için ödediğiniz fiyat, kurulum masraflarının yanı sıra tedarik masraflarından oluşur. Ödediğiniz miktar, markaya, modele ve ısıtma sisteminize ait tüm bileşen parçalarına bağlıdır. Ek olarak, eski bir kombiyi yenisiyle değiştirmek istemeniz durumunda, kurulum fiyat daha düşük olacaktır.

Gebze Kombi Montajı

Gebze Kombi Montajı

Neden Kombinizi Değiştirmelisiniz?

Kombiyi değiştirmenin en belirgin nedeni, artık uygun ısıtma veya sıcak su sağlamamasıdır. Bununla birlikte, yedek kombi satın almanın ısıtma sorunlarınız için en iyi çözüm olduğu başka durumlar da vardır fakat günümüz ekonomik şartlarında bunun mümkün olduğunu biliyoruz. Biz Canservis ekibi olarak elinizdeki mevcut kombinizi kurtarmak için elimizden geleni yapacağımıza söz veririz fakat bazı faktörlerden dolayı arızalarınız çözülemeyebilir ve yeni kombi gerekebilir.

 • Kombiniz 15 yaşın üzerinde mi?

  Bir kombinin ortalama ömrü 12 ila 15 yıl arasında değişiyor. Sizinkinin 15 yaşına geldiğinde en geç kombinizi değiştirmeniz gerekir.

 • Kombinizin enerjisi verimli değil mi?

  Yeni modeller enerji verimliliği açısından önemli ölçüde iyileşmiştir. Yüksek enerji faturalarınız varsa, bu ısıtma tasarruflarından yararlanmak için yeni bir kombiye geçmeyi düşünmelisiniz.

 • Tamir masrafları değişim masraflarından daha yüksek mi?

  Kırılmış bir kombinin tamir edilmesi mümkün olsa da, bu maliyetlerin çok yüksek olduğu bazı durumlar vardır. Bu durumda, değiştirme daha iyi bir seçenektir.

 • Evinize değer katmak mı istiyorsunuz?

  Kombiyi daha modern bir modelle değiştirmek, evinize önemli bir değer katabilir. Gelecekte evinizi satmak istiyorsanız bu dikkate değer.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

Call Now ButtonCANSERVİS ARA