Pendik

Pendik Beko Klima Servisi – 0216 446 09 05

Pendik Beko Klima Servisi
Pendik Beko Klima Servisi

Firmamız ile Klimalarınız Üzerinde Etkili Çözüm

Beko, Koç Holding bünyesinde etkinlik gösteren beyaz eşya ve elektronik markasıdır. Siz Pendik sakini müşterilerimizin genel olarak tercih ettiği marka olan Beko markalı klimalarınıza kesintisiz olarak Pendik Beko Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Alanında uzman teknik personellerimiz, klima bakımı, montajı ile birlikte arıza tespit ve onarımı gibi konularda özel olarak hizmetinizdedir. Gerek sanayi, gerekse ev tipi klimalarınız için yetkili servis numaralarımız üzerinden dilediğiniz zaman iletişime geçerek profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Pendik Beko Klima Servisi olarak firmamız, gezici servis olarak faaliyet göstermektedir. Anadolu Yakası’nın hızlı ve aynı zamanda güvenilir bir şekilde ulaşarak acil ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde bu alanda uzman olan teknik personellerimiz ve teknik ekipmanlarımız ile çözümlüyoruz.

Filtrelerin temizlenmesinde dikkat edilmesi gerekenler

Klima bakımı nasıl yapılmalı konusunda özen gösterilmesi gereken iki husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki; hava akımını destekleyen filtrelerin kurutulmasında güneşte kurutma veya asılarak kurutma yöntemlerinin uygulanmasıdır. Hava filtrelerinin temizliğinde ise;

  • Musluk altında yıkama işlemi yapılır.
  • Elektrik süpürgesi yardımıyla tozdan arındırılarak, temizlenebilir.
  • Sıcak suyla temizlendiğinde, su sıcaklığının 50 dereceyi geçmemesi gerekir.
  • Hava filtreleri yıkanırken çitilenmemelidir.
  • Güneşte kurutma yapılmamalıdır.
  • Hava filtreleri asılarak kurutulmamalıdır.
  • Klimalar hiçbir şekilde filtresiz çalıştırılmamalıdır.

Klimalarını uzun süre en verimli şekilde kullanmak isteyenlerin atlamaması gereken Pendik Beko Klima Servisi hizmetlerinin başında klima bakımı gelir. Klimaların kullanıldığı mekanlara ve klimaların kullanım sıklığına göre klima bakımları dönemsel olarak tekrarlandığı takdirde klimalar uzun süre en verimli şekilde kullanılabilir. Üstelik süreçlerinin tek faydası klimaların verimliliğini yükseltmek de değildir; bakımı yapılan klimalar sağlıklı solunum için uygun bir ortam hazırlarken bakımı yapılmayan klimalara oranla %40 oranında daha az elektrik tüketimine neden oldukları bilinmektedir.

Klima bakımı süreçlerinin önemi düşünüldüğünde klima sahiplerinin klima bakım zamanlarını aksatmamaları gerektiği sonucuna varılabilir. Konusunda uzman ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Pendik Beko Klima Servisi çalışanları tarafından verilen klima bakımı hizmetleri klima kullanıcılarının konforunu yükseltir. Klima bakımı; az önce de belirttiğimiz gibi yalnızca profesyonel klima teknisyenleri tarafından gerçekleştirilmelidir. Bakım sırasında klimaların tüm aksamları kontrol edilir, gerektiğinde aşınan parçalar değiştirilir ve filtre temizliği derinlemesine yapılır. Uzman olmayan kişiler klima bakımı süreçlerinin amacına ulaşmasını sağlayamaz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Soru Sor / Yorum Yap

CANSERVİS ARA